Witaj!

Podanie na KidModeratora - depores

Imię: Krzysztof
Staż na serwerze: 01.02.2017
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Jestem w stanie poświęcić 3-7 godzin.
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: Tak
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Coś o sobie: Jestem osobą spokojną. Prawie w ogóle się nie denerwuję. Interesuję się muzyką, dużo biegam, jeżdżę na rowerze, oglądam każde Grand Prix F1  Big Grin
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jestem osobą odpowiednią na to stanowisko, ponieważ często jestem na serwerze w godzinach nocnych gdy innych kidmoderatorów/moderatorów już nie ma. Wiem jak poprawnie obchodzić się z chatem. Chętnie odpowiadam graczom na pytania. A przede wszystkim ortografia nie jest dla mnie problemem. Smile

Na tak.
+ wiek
+ staz
+ czas ktory jest w stanie poswiecic na gre
- nie widze zebys pomagal.

Na Tak
+lvl
+wiek
+staz
+nie banowany

Na tak.

To co custom napisal!

Jestem na Neutral/Tak:
+Wiek
+Staż, za czym idzie doświadczenie (choć nie wiem jak ty mogłeś grac w lutym 2k17 xDD)
+Dyspozycyjny
+Nie banowany
-nie widzę abyś pomagał graczom na chacie

Często gdy jakiś gracz z mniejszym lvl pyta się o coś odpowiadam mu na /msg. Bardzo rzadko odpowiadam danej osobie na chacie ogólnym.

Na Tak
+lvl
+wiek
+staz
+nie banowany
-pomagaj na chacie wiecej

Na tak, prawie pełnoletni, wydaje mi się, ze ogarnięty gracz z doświadczeniem serwerowym.
Przyda się twoja pomoc na serwerowni. Aczkolwiek pisanie, że siedzisz w nocy gdy nie ma administracji jest błędne. Codziennie robię nocki i cie nie widzę Tongue

Zamykam
Przyjęty na stanowisko test kidmoda na okres 2 tygodni
Z poważaniem,
superheros129
SUPPORT MC, ADMINISTRATOR FORUM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości