Witaj!

Skarga na administratora - MrXzEnek

(2019-08-09, 10:31)GrupaKanarkuf napisał(a): Jak dla mnie ban był kompletnie niesłuszny, ale mimo wszystko to okres próbny w administracji.

No i co ze okres probny? To nie jest prowokacja wiec jak dla mnie taka osoba nie powinna byc w administracji
Rowniez dodam ze IHandYou rowniez pisal "ez" i nie otrzymal zadnej kary wiec jest to faworyzacja
~Custom  

Ogólnie KidMod zachowuje się jakby uwziął się na Customa. Może tylko ja to tak odczuwam, jednak wczoraj bodajże dostał mute za napisanie tagu Gildii SSIJ tylko że z kropką, żeby nie było cenzury i wiadomość była przejrzysta. Takie czepianie się szczegółów i banowanie na siłę.

(2019-08-09, 10:35)CustomMaKlocka napisał(a): Rowniez dodam ze IHandYou rowniez pisal "ez" i nie otrzymal zadnej kary wiec jest to faworyzacja

dlaczego ciągle piszesz posty? wystarczy edytować wątek, w ten sposób nabijasz sobie sam posty XD

Dzień dobry
Po zapoznaniu się z sytuacja i rozmowie z MrXzenek zrobimy narazie tak, że dam unbana Customowi i wieczorem odbęde rozmowę z mileeeczkiem odnośnie owego administratora.
Jak narazie skargę zamykam.
Z poważaniem,
superheros129
SUPPORT MC, ADMINISTRATOR FORUM

Po konsulatcji z mileeeczkiem doszliśmy do wniosku, że oskarżony nie może pełnić rangi moderującej, skoro banuje za czyn nie określony w regulaminie i taryfikatorze kar.
Z poważaniem,
superheros129
SUPPORT MC, ADMINISTRATOR FORUM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości