Witaj!

Przepraszam...

Witam chciałbym przeprosić wszystkie rzeczy które zrobiłem okazuje skruchę za to że pozwoliłem koledze wejść na konto "vBloody" i on napisal "sell ity za psc"
Bardzo tego żałuję chciałbym wbić jeszcze kiedyś na serwerownie my-rpg.pl a już odczekałem około 3 miesiące
Pregus nie odrzucaj odrazu tego posta chciałbym aby  Zurek1337 odpowiedział finalnym postem na ten wątek
Pozdrawiam!
Odpowiedz

Jak dla mnie @vBloody1337 jak narazie nie powinien dostać 2 szansy, chociażby przez ostatnią historie z @Zeskus2115 na iq. Owy gracz razem z Eazim postanowili okraść Zesko na iq po czym vbloody napisał do zesko że podał mi passy i to ja okradłem go z itemów. Takie zachowanie to szczyt beszczelności i tak jak wspomniałem wyżej jestem negatywnie nastawiony do jego prośby.
Pozdrawiam  
Heart  Grupa_Kanarkuf  Heart

Deutsche Bank Manager
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Zeskus2115
Odpowiedz

To co @GrupaKanarkuf
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • GrupaKanarkuf
Odpowiedz

Dla mnie długo czekałeś i zasługujesz na drugą szansę, jednak powinieneś być pod nadzorem i jeśli złamiesz jakieś zasady, kara powinna być większa.
Odpowiedz

(2019-08-15, 20:12)GrupaKanarkuf napisał(a): Jak dla mnie @vBloody1337  jak narazie nie powinien dostać 2 szansy, chociażby przez ostatnią historie z @Zeskus2115  na iq. Owy gracz razem z Eazim postanowili okraść Zesko na iq po czym vbloody napisał do zesko że podał mi passy i to ja okradłem go z itemów.  Takie zachowanie to szczyt beszczelności i tak jak wspomniałem wyżej jestem negatywnie nastawiony do jego prośby.

Rozumiem w jakimś  stopniu masz racje Smile
Odpowiedz

Jest tez pomysł by zurek na live zrobił albo głosowanie albo losowa liczba 1 to nie 2 to tak i masz 50/50 ze dostaniesz ub jak będzie nie to już więcej nie możesz prosić o ub, a jeżeli będzie na tak to dostajesz ub ale jak dostaniesz bana nawet na 1 dzień zamieni ci go zurek na prema.

pozdrawiam
~aurekpl~
Odpowiedz

(2019-08-17, 09:42)aurekpl napisał(a): Jest tez pomysł by zurek na live zrobił albo głosowanie albo losowa liczba 1 to nie 2 to tak i masz 50/50 ze dostaniesz ub jak będzie nie to już więcej nie możesz prosić o ub, a jeżeli będzie na tak to dostajesz ub ale  jak dostaniesz bana nawet na 1 dzień zamieni ci go zurek na prema.

pozdrawiam
~aurekpl~

Jak dla mnie jest to średni pomysł, ponieważ weź pod uwagę ile osób nagle chciałoby znaleźć się na takim losowaniu.
Pozdrawiam  
Heart  Grupa_Kanarkuf  Heart

Deutsche Bank Manager
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości