Witaj!

Podanie na KidModeratora - Raucz

Nick:Raucz
Imię:Michał
Poziom:94 ale dzis 95
Doświadczenie w adminowaniu: znam duzo komend , bylem kiedys kidmoderatorem na innym serwerze
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze): ok 1,5 roku
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: (Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę):z 4 h dziennie w weekend dłuzej
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?:  Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?:za makro  i bardzo tego załuje nie bede grał juz na makrze nigdy
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na te stanowisko?: (Napisz tu krótki list motywacyjny):Moim zdaniem  zasługuje na to stanowisko poniewaz jestem aktywny,pomagam,zawsze w roznych problemach mozna sie do mnie zwrocic
Dodatkowe informacje o sobie:Jestem Michal mam 15 lat  lubie grac w pilke,siatke,kosza i inne gry, lubie gran na pc a szczegolnia na my-rpg i pochodze z wojewodztwa mazowieckiego

Na Nie:
+ wiek
+ lvl
- Nie widziałem nigdy twojej aktywności na forum ( • Aktywności na forum (zarówno przed jak i po złożeniu podania))
+ doświadczenie w administracji

@edit
Po tym co napisał @Rozentiger zmieniam z "Neutral" na "Nie".
Pozdrawiam  
Heart  Grupa_Kanarkuf  Heart

Deutsche Bank Manager

Twoja wiedza jest nikoma, cały czas pytasz się mnie o coś na /msg
RPGv1 - 120lvl
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Trollek69xD

(2019-09-07, 15:02)Rozentiger napisał(a): Twoja wiedza jest nikoma, cały czas pytasz się mnie o coś na /msg
Zgadzam się z rozenem
RPGv1 116LvL

Na nie
-Gracz dostal dzis bana za macro!

Posiadasz blokadę na swoim koncie za Macro.

Odrzucam i zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości