Witaj!

Skarga na gracza - <Bartex_>

Twój nick: CoTamByczku
Nick osoby oskarżonej: Bartex_
Data i godzina zdarzenia: 25.09.2019 \ 23:10
Dowody: Niech administrator przedstawi mi dowody (Logi). W ktorych, podobno "cwaniakuje" i dostaje za to bana na 6h, gdzie zaznaczam, iz jest to moj pierwszy ban. Dodatkowo tak od siebie dodam: Kiedy wszedlem na ts'a wyjasnic sprawe na spokojnie, "rzucil sie" na mnie Pan Bartex_ z wyraznie oburzonym tonem. Kiedy poprosilem o dowody zaczal krzyczec i wydzierac sie "Gowno mnie obchodzi, ze twoj tata umarl 20 kwietnia i w dupe to mam" cos w ten desen
Opis: Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytajacych   Heart  , oprocz osoby ktora zwyzywala mi Tate
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • gasai_yuno, Trollek69xD
Odpowiedz

+1, Bartex_ ewidentnie faworyzuje kolegów z „HTMY” przykład gdy 50 osób do Igor inia pisało, że gastro itp. nie było żadnej reakcji, ale gdy napisze się do Ekkologicznego to od razu Bartex_ grozi permem, za prowokacje gracza permem hmm? Gdzie mogę znaleźć to w regulaminie, bo jedynie widzę podpunkt z prowokowaniem administracji + kolejna rzecz to podpunkt 6. Pisz po polsku. Nasz język jest nazbyt piękny, by okaleczać go dziwnymi wytworami chorej, ortograficznej wyobraźni. Nie raz, nie dwa, nie trzy zdarzalo się, że Ekologiczny pisał takie „byki” ortograficzne i tez żadnej kary za to nie było? Hmm coś tu jest nie tak.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Trollek69xD
Odpowiedz

Igorinio posiadał range administracyjna wiec jeżeli czułby się urażony to mógłby sam nadać kare. Nie zrobił tego co oznacza, ze akceptował owe odzywki. Doskonale wiecie, że wasza grupka jest stale pod naszym okiem gdyż już niejednokrotnie prowokowaliście, zaczepialiście graczy serwerowni. Ponadto mówisz, że to my pisaliśmy coś o gastro a nie przypominam sobie by ktokolwiek z nas to pisał. Jesteśmy trochę starsi od was i nie śmieszą nas takie tanie zaczepki słowne.
Odpowiedz

[23:10:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 120 (46)] (#OKO) -{Support}- Bartex_ » ?
[23:10:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 97] (HAND) -{HyperPremium}- CoTamByczku » on mnie prowokuje
[23:10:45] [Client thread/WARN]: Unable to play unknown soundEvent: minecraft:
[23:10:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 97] (HAND) -{HyperPremium}- CoTamByczku » piszac do mnie "20kk" np
[23:10:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vortex » Zostales popchniety moca bogow!
[23:10:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] Vortex » Moc Vortexu zostala naladowana!
[23:10:55] [Client thread/WARN]: Unable to play unknown soundEvent: minecraft:
[23:10:57] [Client thread/WARN]: Unable to play unknown soundEvent: minecraft:
[23:10:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 97] (HAND) -{HyperPremium}- CoTamByczku » obraza mnie to bo 20 kwietnia umarl mi dziadek

tutaj masz powód bana Nienawidze jak ktoś cwaniakuje i robi ze mnie idiotę a ty to ewidentnie robiłeś

co do sytuacji z tsem powiedziałem "W dupie mam ze cie prowokuje 20kk bo ci tata zmarł w tym dniu ponieważ 20kk jest również waluta serwera więc nie może cie to prokować" ponadto oburzony byłem ponieważ wchodząc do mnie na kanał po raz kolejny zaczałęś robić ze mnie idiote jak i cała wasza grupka od dłuższego czasu jest jednym z większych prowokatorów na serwerze a kazda rozmowa z wami na temat banow jest nurzaca i dziecinna mam dość słuchania waszych płaczów a ten mnie na pw wyzywał dlatego go prowokowałam to są głowne powody mojeg o oburzenia.

W momencie którym pisali to do igorinio miał on range administracyjna i jak sam sie przyznał bał sie pomimo tego ze na ac koxeqowi tlumaczylem jak cie prowokują to masz prawo ich zbanować i to samo dotyczyło każdego innego admina.
Odpowiedz

(2019-09-25, 23:40)Ekkologiczny napisał(a): Igorinio posiadał range administracyjna wiec jeżeli czułby się urażony to mógłby sam nadać kare. Nie zrobił tego co oznacza, ze akceptował owe odzywki. Doskonale wiecie, że wasza grupka jest stale pod naszym okiem gdyż już niejednokrotnie prowokowaliście, zaczepialiście graczy serwerowni.

Byczku tak btw. jak moglbym dostac perma za prowokacje gdy w taryfikator pisze "Prowokacje skierowane w stronę administracji/graczy =  Kick/Tempban 24h" juz nie bede mowil ze w regulaminie nic o prowokacji w strone graczy nic nie ma Wink.
mileeeczek napisał 2019-09-26, 22:57:
Polecam zapoznać się z regulaminem i podpunktami w nim zawartych:

Administrator rozstrzyga wszelkie kwestie które nie zostały zawarte w regulaminie. Ma prawo nadania całkowitej blokady konta w przypadku zaistnienia sytuacji wcześniej nie przewidzianej w regulaminie.

Wysokość kary ustala administrator posługując się taryfikatorem kar lub własną obiektywną opinią.

Link do regulaminu: https://my-rpg.pl/showthread.php?tid=1050
Odpowiedz

Nie raz bylem sprowokowany przez was (grupka waszych kumpli) a jak juz nie mialem rangi to sami pisaliscie glupoty do mnie i dostaliscie kare, I dawaj dowod to co ci bartex na tsie mowil bo za Oczernianie administracji jest perm ban!
Odpowiedz

(2019-09-25, 23:47)gasai_yuno napisał(a):
(2019-09-25, 23:40)Ekkologiczny napisał(a): Igorinio posiadał range administracyjna wiec jeżeli czułby się urażony to mógłby sam nadać kare. Nie zrobił tego co oznacza, ze akceptował owe odzywki. Doskonale wiecie, że wasza grupka jest stale pod naszym okiem gdyż już niejednokrotnie prowokowaliście, zaczepialiście graczy serwerowni.

Byczku tak btw. jak moglbym dostac perma za prowokacje gdy w taryfikator pisze "Prowokacje skierowane w stronę administracji/graczy =  Kick/Tempban 24h" juz nie bede mowil ze w regulaminie nic o prowokacji w strone graczy nic nie ma Wink.

Już Ci wyjaśniam. Niejednokrotnie przymykaliśmy oko ostrzegając Cie tylko na serwerze jak i na teamspeaku. To, że nie nadaliśmy Ci wtedy kary powinieneś się tylko cieszyć jednakże zaznaczyliśmy, że kolejne twoje prowokacje skierowane obojętnie w którym kierunku zostaną ukarane permem.
Odpowiedz

Skoro za napisanie

[23:10:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 97] (HAND) -{HyperPremium}- CoTamByczku » on mnie prowokuje
[23:10:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 97] (HAND) -{HyperPremium}- CoTamByczku » piszac do mnie "20kk" np
[23:10:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 97] (HAND) -{HyperPremium}- CoTamByczku » obraza mnie to bo 20 kwietnia umarl mi dziadek

dostaje bana na 6h bez ostrzezenia, to kazda osoba, ktora wyzywa powinna dostac 24h Smile a nie mute 10 minut. Pozdrawiam osoby bez logicznego myslenia

PODKRESLAM, ze to jest moj pierwszy ban na serwerze przez blisko 3 lata gry Wink
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Trollek69xD
Odpowiedz

Ale czego ty nie rozumiesz nie toleruje cwaniactwa, robienia z kogoś idioty i zawracania dupy za to zostałeś ukarany pozatym ile grasz? 3 lata? To w takim razie byłeś tutaj przed żurkiem bo serwer 30 września ma swoją 2 rocznice.
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Danio!, GrupaKanarkuf
Odpowiedz

(2019-09-26, 00:34)CoTamByczku napisał(a): Skoro za napisanie

Skoro prowokuje cie nazwa przedmiotu w grze i kojarzy ci się z datą śmierci Twojego dziadka, to może warto zgłosić się do psychologa?

Odrzucam i zamykam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości