Witaj!

Podanie na KidModeratora - <noersxd>

Nick: noersxd
Imię: Norbert
Poziom: 106
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem Administratorem na serwerze HC przez 0,5roku, ale niestety serwer został zamknięty
Staż na serwerze: Koniec lipca tego roku                            
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Zazwyczaj jestem aktywny od 16-17 do 23-24, w weekendy potrafie być do 10h
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na te stanowisko?: Zasługuje na owe stanowisko, ponieważ jestem aktywny, nie prowokuje, staram się ,,dogadywać,, z innymi graczami, gdy tylko mogę [nie stoje afk] pomagam na ./msg... Myślę, że okres próbny jest po to aby sprawdzić czy nadaje się na bycie w Administracji. Warto dodać, że potrafie panować nad emocjami i nie ,,Tiltuje,, się z byle powodu, Każdą sprawę wole wyjaśnić niż żeby takowa przeszła w niepamięć.
Dodatkowe informacje o sobie: Jak widać wyżej mam na imię Norbert. Uczęszczam do Techikum Elektronicznego w Kielcach. W wolnym czasie słucham muzyki lub wychodzę ze znajomymi. 

neutral/na tak na okres próbny
+lvl
+wiek
-staż <lvl> ok ale zamało czasu grasz
+nie banowany
-mało aktywny w tygodniu

Thumbs Up 
Oczywiście na TAK
+Wiek
+Doświadczenie za czym idzie spędzony czas
+Lvl
+Czas który może poświęcić na grę                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              +-Nie widziałem abyś pomagał ALE jeśli pomagasz na msg to nie mam żadnych zastrzeżeń
RPGv1 118LvL

TAK
+Wiek
+Lvl
+czas spędzany dziennie
+dobra aktywnosc (ogólna --> widac po jego godzinach spędzonych na serwerze)
+zawsze jak sie zapytam to miła i pomocna odpowiedz
+ mial juz staz w administracji
- częste afkowanie

Na tak,
Widze ze grasz masz duzy lvl i 18+ Tylko zacznij pomagac bo tego nie widze z twojej storny!

Na tak:

+ wiek
+ doświadczenie
+ lvl
+ aktywność
+ nie karany
  Pozdrawiam  
Heart  Grupa_Kanarkuf  Heart

Deutsche Bank Manager

na tak powody u @Trollek69xD

Przyjęty na okres próbny, który trwa 2 tygodnie zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości