Witaj!

Podanie na KidModeratora - blackgucci

Nick: 
blackgucci
Imię: 
Kuba
Poziom: 
120
Doświadczenie w adminowaniu: 
Posiadałem tutaj supporta jeszcze jakiś czas temu oraz rangi na innych serwerach.
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze): 
No tak z półtora roku by już było.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: (Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę): 
Zależy, w tygodniu od 2 do 6, w weekendy do 10.
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: 
nie
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: 
tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: 
tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: 
nie
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na te stanowisko?: (Napisz tu krótki list motywacyjny): 
Otóż moim zdaniem zasługuję na pełnienie funkcji administracyjnej, z tego względu że jestem aktywny na serwerze, staram się pomagać, nie prowokuję innych graczy oraz pełniłem tu funkcje administracyjną przez jakieś 8 miesięcy.
Dodatkowe informacje o sobie: 
Mam na imię Kuba, interesuję się sportami walki oraz muzyką. Uczęszczam do 2 klasy, jako kucharz. W wolnych momentach wychodzę ze znajomymi czy też gram na serwerze.
Pozdrawiam, Xere.
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Danio!, Zeskus2115, ZiomoPl

Na tak
-udzielasz się dużo na czacie
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Xere

Na tak
+wiek
+lvl
+staż
  • Xere

Mam to rozumieć jako zgodę na bana bez ub jeśli znowu po paru tygodniach/miesiącach zrezygnujesz jak to bylo przez twoje 2 ostatnie rangi?

(2019-10-02, 00:02)Bartex_ napisał(a): Mam to rozumieć jako zgodę na bana bez ub jeśli znowu po paru tygodniach/miesiącach zrezygnujesz jak to bylo przez twoje 2 ostatnie rangi?

Jesli SAm zrezygnuje z rangi po zaluzmy miesiącu, nie wliczając w to np degrada to mogę iść na taki układ.
Pozdrawiam, Xere.

Na tak
Powody u Street'a
~Custom  
  • Xere

Jestem na nie ponieważ zbyt wiele razy rezygnowałeś z rangi. Myślę, że za 2 tygodnie znowu Ci się znudzi i po raz kolejny odejdziesz. Po tak długiej nieobecności przypuszczam, że nie orientujesz się m.in. w cenach, oraz w znajomości nowych przedmiotów.
Po przeczytaniu twojej odpowiedzi na wiadomość @Bartex_ od administratora wymaga się znajomości języka polskiego. Piszę się "załóżmy" a nie "załużmy".
  • Xere

Tak jak Cię lubię to niestety jestem również na nie. Nie lubię ludzi niezdecydowanych co chcą robić przychodzą odchodzą i potem znowu przychodzą. Pograj jeszcze z chociaż miesiąc i pokaż, że nadal masz zajawkę na serwer.
  • Xere

Na Tak,
Powody u @Street1337 
+staż w Administracji jak i na serwerze
  • Xere

Na tak,
+ Doświadczenie na serwerze
+ Staż w Administracji
+ Totalny koks
+ Aktywny