Witaj!

Podanie na KidModeratora - <MrNiceAss>

Nick:MrNiceAss
Imię:Łukasz
Poziom:120
Doświadczenie w adminowaniu: byłem w administracji na My-rpg od listopada do lutego-marca
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze):  sierpień 2018
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: (Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę):5-7h
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: (Tak/Nie) NIE
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: (Tak/Nie) TAK
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: (Tak/Nie) TAK
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co) Wtopa z Handel PSC,
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na te stanowisko?: (Napisz tu krótki list motywacyjny):Cześć mam na imię Łukasz, myślę że zasługuje na te stanowisko ponieważ spędziłem sporo czasu i mam spore doświadczenie odnośnie serwera. Miałem wtopę z handelem, ale myślę że byłoby można dać mi drugą szanse jako iż dobrze sobie radziłem przez okres bycia w administracji i nie było na mnie skarg.
Dodatkowe informacje o sobie:Tak jak już wspomniałem mam na imię Łukasz, Pochodzę z województwa warminsko-mazurskiego. Chodzę do technikum ekonomicznego, w wolnym trenuje w piłke.

Pozdro

Myślisz, że po tym jak sprzedawałeś przedmioty za PaySafeCard-a jesteśmy ci w stanie ponownie zaufać? Jeśli tak myślisz, to pragnę cie uświadomić, że jesteś w błędzie.

Odrzucam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości