Witaj!

Nowy dział

Witam,
Przychodzę z propozycją dodania na forum działu handlowego "Kupię/Sprzedam", aby ułatwić handel między graczami, ponieważ na przykład nie zawsze widzimy się z wszystkimi graczami 24/7, a na forum nasz wątek będzie cały czas dostępny.
[-] 6 użytkowników lubi ten post.
  • CustomMaKlocka, Danio!, GrupaKanarkuf, marexo_, noersxd, skusss

Dobry pomysł!

Chciałem aby to samo wproawdzo lecz mileeeczek odrzucił
Jestem na tak
Z poważaniem,
DanielGKarol
EX Moderator RPGv1
110 LVL RPGv1

Moim zdaniem jest to dobra opcja przykładowo:
Itemy, które np „dużo kosztują” często stoją na targu przez ich cenę- Graczy po prostu nie stać na ich kupno co wiąże się z „zapychaniem się” wyżej wspomnianego sklepu gracza.
Dodanie tego może też trochę rozbudzić forum bo osoby będą wchodziły aby zobaczyć czy przypadkiem nie ma jakiejś „perełki” wśród ofert. 
Podam przykład na sobie: Mam z @xere na sprzedaż skrzynkę moda, zamiast biegać po ludziach umieściło by się tu post i czekało na zainteresowanego. 
Pozdrawiam

~NOERS
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • CVPRIAAN, Rozentiger, xere

Jestem ZA ponieważ, uważam że przydałoby się takie wyjście i ułatwiło wielu graczom sprzedawanie, nabywanie przedmiotów.
RPGv1 
LvL: 86
Set: 100/95/100/79 . 21/17/22/11

Wkrótce na serwer zostanie dodana opcja "Oferty" gdy sprawdzamy czyjś targ, wtedy będzie można zobaczyć co dana osoba chce kupić i będzie można jednym kliknięciem jej to sprzedać za cenę podaną na ofercie.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Rozentiger

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości