Witaj!

Skarga na administratora - <Nick oskarżonego>

Twój nick: ananas
Nick osoby oskarżonej: CustomMaKlocka
Data i godzina zdarzenia: 14:47:37
Client Unique ID (Przeciągnij oskarżonego na czat teamspeaka to co się tam wyświetli skopiuj i wklej tutaj): Custom
Powód: Bezpodstawny ban.
Dowody: <14:47:37> Zostałeś zablokowany za 3 dni na serwerze przez "Custom" (Zyczenie smierci)
Opis: Dostałem bana za ,, zyczenie smierci '' który został nadany z dowodami w stylu <14:45:56> "ananas": powiedz trolkowi 
<14:45:58> "ananas": zeby sie zajebal

A tego typu dowód to nie dowód ktoś musiał mnie wrobić bo wiem ,że nie był to ss.
przykład: <14:59:34> "Custom": zajeb sie

Proponowana Kara: Upomnienie , degrad. 

Poprosze o wypowiedź customa. I w przypadku zaprzeczenia , wysłania dowodów na to , że tak napisałem.

Dlaczego taki sam przykład wysłałem? :
<14:47:32> "ananas": za co dostałem bana
<14:48:03> "♥xZanthid1337♥": <14:45:56> "ananas": przekaz trolkowi 
<14:45:58> "ananas": zeby sie zajebal
<14:45:59> "ananas": blagam

Zapytałem zanthida by był z tobą na kanale i był w tym samym czasie na tsie na którym zazwyczaj rozmawiam

(jeżeli według ciebie to nie dowód to wlasnie za to samo dostałem bana)

Edit: Wiem za co mnie zbanowałeś ale tak nie napisałem POPROSZE SSA bo zwykly czat z tsa to nie dowod...
Edit: Skoro nie masz ssa to na jakiej podstawie zostalem zbanowany? na zaufanie?
Edit: Wiem za co mnie zbanowałeś ale tak nie napisałem POPROSZE SSA bo zwykly czat z tsa to nie dowod... ILE RAZY MAM TO JESZCZE WKLEJIC
Edit: Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:
  1. Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.

2. Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.

3. Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)

4. Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika. 
    Edit: Nie odpisuj bo to nic nie da. Czekam na odpowiedź kogoś z wyższą rangą

Skoro wiesz za co otrzymales bana to po co jest ta skarga?
Edit: Nie mam ss'a rozmowy
Edit: Przeciez przed chwila sam pokazales ze tak napisales
Edit: Przeciez Ci napisalem ze nie mam ss'a. Pozatym czemu edytujesz sobie watek a nie klikasz odpowiedz?
~Custom  

@CustomMaKlocka został przeze mnie upomniany. Zaręczam, że sytuacja się nie powtórzy.

Odblokowany.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości