Witaj!
Rejestracja

 
Miasto Pierwsze

#1
Siemka ! 
W dzisiejszym poradniku chciałbym wam przedstawić wszystkie misje, potrzebne itemki na ich wykonanie i nagrody za każdą z nich. 
Aby wejść do miasta pierwszego potrzebujemy 65 lvl jest to pierwszy teleport na lewo po wejściu w miejsca dodatkowe. 

Historian: Musimy odnaleźć Decar Caina który znajduje na  expowisku 60-70 (https://imgur.com/4zezM8y ) a następnie kliknąć w niego. Po rozmowie z Decar Cainem musimy przenieść się na expowisko 40-50 i odnaleźć gwiazdę (https://imgur.com/dM4piAt). Następnie wracamy na rozmowę do historiana który będzie nas prosił o powrót do gwiazdy i zbadanie jej (wystarczy klikać w przyciski umieszczone na niej. Nagroda za tą misje to kuferek. 

Hand-up: W tej misji musimy porozmawiać z księdzem (https://imgur.com/eg6l3fz) następnie wracamy do hand-up'a który prosi nas o zabicie artura który znajduje się na expowisku 50-60. Po odnalezieniu Artura możemy go zabić lub ocalić. Nagroda za tą misje to dwa kuferki. 

Egzekutor: Musimy przejść się do hand-up'a po pożyczkę. Następnie wracamy do egzekutora u którego musimy iść na expowisko 1-10 zabić bossa i przynieść jego czaszke do egzekutora. Nagroda za tą misje to dwa kuferki. 

Dozorca: Musimy mu przynieść 3x akacjowe drewno, 5x świerkowe drewno, 8x brzozowe drewno, 10x dębowe drewno (możemy je wydobyć z desek dzięki toporowi  drwala który dropi z expowiska 30-40). Nagroda za tą misje to dwa kuferki.    

Konfucjusz: W tej misji musimy przynieść skrzynki bossów od expowiska 1-10 do 70-80. 
 - Władcy zombie
 - Króla pająków 
 - Władcy arktyki 
 - Władcy dżungli 
 - Faraona
 - Króla demonów 
 - Króla kamienia 
 - Przywódcy zabojców 
 Nagroda za tą misje to elitarna skrzynia.

Kapitan: Musimy odnaleźć i kliknąć guziki do kapitana (w tym filmie są pokazane gdzie znajduję się każdy z nich https://www.youtube.com/watch?v=_VnzYXnjAgM). Po wykonaniu tej misji dostaniemy kolejną od kapitana w której musimy przynieść mu 1 ruda szmaragdu, 2 rudy diamentu, 4 rudy złota, 8 rud zelaza, 16 rud węgla. 
Nagroda za tą misje to elitarna skrzynia  .

Jubiler: Zaczynając misje jubiler prosi nas żebyśmy poszli po rudy do kapitana i przynieśli mu je. Następnie dostaniemy diamentowy kilof i musimy odnaleźć rude adamyntu która jest ukryta na 1-10 (w tym filmie jest pokazane jest jak dotrzeć do tej rudy https://youtu.be/POkeUO4lbHM). Nagroda za tą misje to elitarna skrzynia. 

Starsza pani: Jest to już ostatnia misja mamy na jej wykonanie mamy 24 godziny. W tym czasie musimy zabić 1000 mobów na swoim expowisku, 25 graczy i zabić 5 bossów.
 
RPG v1 115 LVL


[-] 13 użytkowników lubi ten post.
  • , Dawidsson_PL, Ed_Toj, Gabriel, KoxeQ, Lukkolo, mileeeczek, noersxd, Nolife27, paaqqus, Redzik_, Tajfun100, xvivan1g_Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości