Witaj!

Podanie na KidModeratora - <Twój nick>

Nick: MrXzEnek
Imię: Patryk
Poziom: 120
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratorem na my-rpg w sierpniu tego roku oraz na innych serwerach mc  
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze): Gram od wakacji tamtego roku
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: (Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę): 2-5h
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: (Tak/Nie) Nie
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: (Tak/Nie) Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: (Tak/Nie) Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co) Byłem karany za oszustwo gracza oraz prowokację skierowaną w stronę gracza , obięcuję że to się już nie powtórzy
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na te stanowisko?: (Napisz tu krótki list motywacyjny): Wydaje mi się, że jestem odpowiednią osobą, ponieważ często jestem na serwerze. Jestem ogarniętą osobą oraz chciałbym przeprosić za tamtą sytuację z niesłusznym banem , obiecuję że to się nie zdarzy kolejny raz , gdyż jestem osobą , która uczy się na błędach. Ostatnio bardzo się poprawiłem w swoim zachowaniu i nikogo nie prowokuję. Myślę że powinienem zostać przyjęty do administracji gdyż gram tu prawie 2 lata i dużo wiem o serwerze.
Dodatkowe informacje o sobie: Generalnie lubię grać w gry oraz interesuję się informatyką. Przez moje błędy stałem się spokojną osobą, ktorą ciężko zdenerwować oraz sprowokować.

Jestem na NIE
- Niesluszny ban za "ez" (Co mi po twoich przeprosinach nie mam pewnosci ze to sie nie powtorzy)
- Banowany
- Nie widze zebys pomagal
- Nie jestes spokojny, mozna wywnioskowac to po twoim zachowaniu na tsie
+ wiek
+ lvl
+ czas gry
~Custom

Na nie.
Powody u @CustomMaKlocka

Na NIE
Powody u Customa

Odrzucam.