Witaj!

Odwołanie się od blokady konta - _Zombie_LOL_

Twój nick: _Zombie_LOL_
Nick administratora od którego dostałeś bana: KoxeQ
Powód bana: Inne Zniechecanie graczy do gry na serwerze
Data otrzymania bana: 31.12.2019 godzina 10:17
Coś od siebie: Może zacznę od tego, że tamtego dnia napisałem na chacie "[materiał wybuchowy] dobrze ze to nie jest iq i ludzie tego nie biorą za expienie" czy jakoś tak. Za chwilę przyszedł na expowisko 110-120
PrzemeGG i napisał że zbiera za expienie. Myślałem, że żartuje bo przecież zbieranie było teoretycznie zabronione po wojnie z LEGE. Po jakichś 10 minutach, gdy mnie zabijał napisałem mu "idź na iq" w kontekście, że takie zbieranie można robić na iq. Później przeprosiłem na chacie PrzemeGG za to co napisałem ale i tak zostałem zbanowany. Serwer IQ w jakimś stopniu należy do Zurek1337, dlatego prosiłbym szanowną administrację o odblokowanie konta. Dużo czasu  (1500h jak pamiętam) włożyłem w ten serwer i byłoby szkoda gdybym zakończył grę na tym serwerze. Za całą sytuacje szczerze przepraszam i administracje i PrzemeGG, oraz obiecuję poprawę.

Odblokowany.

~ 119 LVL
                                                                                  ~ KoxeQ
                                                                                  ~ Moderator MC

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości