Witaj!

Podanie na KidModeratora - <MrXzEnek>

Nick: MrXzEnek
Imię: Patryk
Poziom: 120
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem administratorem na tym serwerze oraz na kilku innych , niestety zostałem zdegradowany przez moją głupotę
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze): Gram od wakacji 2018 roku
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: (Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę): Bardzo dużo około 4-6h dziennie
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: (Tak/Nie) Nie
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: (Tak/Nie) Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: (Tak/Nie) Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: (Tak/Nie; Jeśli tak to opisz za co) Byłem karany za oszustwo gracza przez co bardzo przepraszam , było to dawno więc prosił bym o wyrozumiałość
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na te stanowisko?: (Napisz tu krótki list motywacyjny): Bardzo mi zależy na tym stanowisku gdyż bardzo chciałbym pełnić funkcję administracyjną , ponieważ lubię pomagać . Jak widać mam duży staż oraz wysoki poziom więc sporo wiem o serwerze co łączy się z tym , że będę pomagać graczom. Jestem osobą , która uczy się na błędach przez co nie po pełnie głupoty jak miałem administratora. Ostatnio bardzo się poprawiłem w swoim zachowaniu i nikogo nie prowokuję. 
Dodatkowe informacje o sobie: Generalnie lubię grać w gry oraz interesuję się informatyką. Przez moje błędy stałem się spokojną osobą, ktorą ciężko zdenerwować oraz sprowokować.
                                                                                                                                                                                                                   LvL RPGv1: 120
                                                                                                                                                                                                                Pozdrawiam Zeniu

Na Tak
+Staż
+Poziom
+Pomaga
-Banowany

Jestem na NIE
- Niesluszny ban za "ez"
- Banowany
- Nie widze zebys pomagal
- Nie jestes spokojny, mozna wywnioskowac to po twoim zachowaniu na tsie
+ wiek
+ lvl
+ czas gry
~Custom  
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Ed_Toj

Na tak
+Pomocny
+Lvl
+Staż
-Ban

Na NIE
Powody u Customa

Napisz zeniu z 10 następnych podań może to coś zmieni SmileWinkSmile

Jestem na  TAK :
+Pomaga
+Lvl
+Staż
-Ban

Jestem na  TAK :
+Pomaga
+Lvl
+Staż
-Ban

NA NIE

+staż
+doświadczenie
-szybko sie denerwujesz (wiem po swoim doswiadczeniu)
+/- pomaganie

~HaQ_U

Na NIE powody u @CustomMaKlocka

Odrzucam.

~NOERS