Witaj!

Podanie na KidModeratora - <Twój nick>

Nick: Devil
Imię: Bartosz
Poziom: 102
Doświadczenie w adminowaniu: Były Moderator serwera PvPIQ.
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze): Gram od 3 lutego 2019 roku z przerwą od 4 kwietnia 2019 roku do stycznia bodajże 29.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: (Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę): Nie jestem w stanie dokładnie określić swojego czasu który zostanie przeznaczony na grę, na wzgląd pracy, oraz wielu innych obowiązków. Aczkolwiek Wchodzę codziennie (Może zdarzyć się, że nie wejdę na serwer, nie zawsze mogę i jestem w stanie), najczęściej godziny nocne.
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak, Cierpię na dysleksję, aczkolwiek mimo tego potrafię poprawnie pisać naszym języku, z małymi wyjątkami dot. słów których rzadko używam Smile
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak, byłem karany. Otrzymałem blokadę konta za obrazę administratora, dokładniej TAG gildii.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na te stanowisko?: Dlaczego ja? Ciężkie pytanie, a więc tak. Może dlatego, iż jestem w stanie pomóc wielu graczom, oraz nie toleruje chamstwa które często objawia się w godzinach nocnych gdy już inni administratorzy śpią. Jestem doświadczony w sprawdzaniu graczy pod kątem nie legalnego oprogramowania, oraz innych tego typu rzeczy. 
Dodatkowe informacje o sobie: Tutaj nie wiem co mam napisać, mogę dodać, że jestem z Warszawy.

Jestem na TAK:
+ Czesto Cie widze na serwerze (mimo iz w godzinach wieczornych)
+ Wiek
+/- lvl
- Karany
~Custom  

Na tak powody u @CustomMaKlocka
Mam nadzieje, że pomogłem Big Grin

Na tak powody te same co u @CustomMaKlocka
  Pozdrawiam  
  Heart  Bongos098   Heart

Deutsche Bank Manager

Jestem na tak powody u @CustomMaKlocka
Z poważaniem,
DanielGKarol
EX Moderator RPGv1
111 LVL RPGv1

na tak, powody u customabana
z wyrazami szacunku,
Asiaa96  Heart 

Jestem na TAK
+ LvL
+  Wiek
+ Doswiadczenie jako administrator
+ Staz
+/- cos pomoze
+/- banowany (nie jest to az takie przewinienie)
LvL RPG v1: 124
LvL IQ: 116
Moderator MY-RPG v1

Na TAK
Powody u CustomMaKlocka.

Myślisz, że przyjmiemy do administracji osobę, która miała w przeszłości bana za handel między serwerami? Jeśli tak myślisz, to pragnę cie poinformować, że jesteś w błędzie.

Odrzucam.