Witaj!

Odwołanie się od blokady konta - PrzemoBoss

Twój nick : zapraszam na ts / albo ts.        [(czytaja do końca zanim wyciągniesz wnioski)]
Nick administratora od którego dostałeś bana: chyba GUBI
Powód banaSadjeśli chodzi o reason to pisze XD ) dostałem bana za reklamowanie innego teamspeaka . Nie było to dla mnie reklamowanie tylko informacja dla kolegi który był aktyalnie afk grał w rp i miał anty poke i anty prive . Prawda jest taka że użytkownik grubcio 120 kg miał admina na naszym kanale i ciągle wbijał i puszczał bindy i nawet zmiana hasła nic nie dała bo wchodził i wychodził . ja i moi koledzy zdenerwowani poszliśmy do administracji i chcieliśmy to zgłosić ale grubcio sie przyjaźnił z adminami . Zamiast nam pomóc byli dla nas toksyczni i ciągle kickali nas z kanału . w końcu na kanale mój kolega powiedział do mnie i innych znajomych że "chodźcie na 4ga" a admin złośliwie wzią to za reklamowanie innego ts i kolega dostał bana ja w tedy w nowej karcie otworzyłem ts który jest naszym zapasowym ts . Napisałem w nicku zapraszam na ts żeby nasz kolega wbił na tamten ts bo miał anty poke i anty prive i grał w rp a bierze tą gre na poważnie .
Data otrzymania bana: chyba styczeń 2020
Coś od siebie:Mam nadzieje że drogi admin rozpatrzy to pozytywine chce wrócić do społeczności myts3 bo to był mój główny serwer do gry i bardzo go lubie i przede wszystkim chce bardzo za wszystko przeprosić ... tak btw mój kolega ten od "dawajcie na 4ga" dostał unbana już 1 dnia a ja nie chociaż moi koledzy to tłumaczyli

Odblokowany.
Lvl RPG V1: 125
Lvl IQ: 116
Ex-moderator   RPG v1
Ex-Moderujący TeamSpeak3
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • PrzEEeMikS