Witaj!

Odwołanie się od blokady konta - Yui7777777

Twój nick: Yui7777777
Nick administratora od którego dostałeś bana: m2bob
Powód bana: Groźby
Data otrzymania bana: 25.05.2020 ( Ban był jakoś w godzinach popołudniowych, więc możecie poczekać z rozpatrzeniem Big Grin
Coś od siebie: Witam ( trochę się tu rozpiszę ), 

Na samym początku może przetoczę za co dostałem bana.
Do jednego z graczy napisałem coś w stylu ,że " obije ci ryj ", no i na prawdę w kontekście całej rozmowy było można odczytać to jako groźbę.
To nie tak, że ja się skarżę, że ban niesłuszny, ban słuszny w 100%. Ja wiedziałem, że odwaliłem, że zachowałem się jak debil, wiedziałem o tym, że wylecę z banem jednak nie spodziewałem się, że będzie to ban pernametny, dlatego po tygodniu od otrzymania bana piszę odwołanie.

+ Za tym co przemawia za moim UB jest fakt, że to był mój 1 ban na tym serwerze, nigdy wcześniej żadnego nie otrzymałem, a nie chce kończyć przygody z serwerem po 1 banie...
+ Żadnych kolejnych problemów ze mną nie będzie ( ta sytuacja to przypadek... wybuchłem co się często nie zdarza, bo na ogół jestem spokojnym facetem i nie denerwuję się na gry ).
+ To nie był ban za cheaty, ani za obrażanie rodziny czy grożenie śmiercią... więc na prawdę szkoda, że to był perm :/ 
+ Wydaję mi się, że czekanie tydzień, do napisania odwołania to już wystarczająca kara za taki ban
+ Miałem w planach złożenie podania na Kid'a, wiem że sobie teraz bardzo tę kwestię skomplikowałem, ale jeśli dostanę UB to pewnie na za miesiąc złoże podanie. ( Mam nadzieję, że odczekanie miesiąca + inne czynniki takie jak brak kolejnych blokad przyczynią się do tego, że przynajmniej podanie z góry nie będzie zdyskwalifikowane przez innych z powodem - banowany :X Tongue  ) 

Widziałem ostatni temat Żurka odnośnie banowania niskich lvl'i. I wynika z tego że dostanę UB 1 lipca, ale no nie chce mi się czekać miesiąc, minie mi karnet i dniówka, a wydawanie kolejnych 20 zł nie widzi mi się, gdy już wydałem na Vip'a na miesiąc i na 2500 tokenów ( na karnet ).

Myślę @m2bob , że warto mi zaufać i dać mi szansę, nie będzie kolejnych innych problemów, moje zachowanie na serwerze będzie wzorowe.
Jeśli coś będzie, nie tak z moim zachowaniem to po prostu dacie mi bana, bez możliwości UB i będzie załatwione.

Czekam na pozytywne rozpatrzenie odwołania.
Pozdrawiam
Yui7777777

Skracam okres blokady do 3 dni. Tak na marginesie dodam, że w tej sytuacji należą się przeprosiny @EaZi. Głównie dzięki jego uprzejmości Twoja blokada została skrócona.
 Zamykam.
[Obrazek: M4Nvq1F.gif]