Witaj!

Skarga na administratora - <Nick oskarżonego>

Twój nick: kubapiat12345
Nick osoby oskarżonej: Zipkowski
Data i godzina zdarzenia: około godziny 11;00 dnia 30.06.2020
Powód: kick za proszenie o itemy
Dowody: https://imgur.com/a/z3yFSnW
Opis: Dostałem kicka za to że daniel oddawał swoje itemki a ja napisałem za mi może oddać jak kończy po chwili napisały to jeszcze dodatkowe osoby i nie zostały ukarane musiał pisać kilku krotnie na chat o reakcje. Dodam że to nie jest proszenie o itemki skoro ktoś pisze że odda to co mam napisać? Wać panie przyjme twoje itemki pod opieke?
Proponowana Kara: To zostawiam wyższej administracji.

Co jest z tobą nie tak.

1.Osoby które napisały po tobie frazę "mi daj" lub podobną zostały ukarane.
2.Fraza "daj mi" powinna być tak czy siak podpięta pod proszenie o cokolwiek.
117 LVL <3 TAKO
KC SYSTEM

No to w takim raziem twoim tokiem rozumowania Daniel powien dostac muta/kick za prowokacje ponieważ prowokuje ludzi żeby pisali ze oni chcą XD

Co jest z tobą nie tak.

Pisanie "daj mi" brane jest jako proszenie o itemy.
Do odrzucenia.
<^> ExModerator Rpg V1 <^>

Nie można było napisać mu tego na /msg, jeśli faktycznie chciał oddać to by cię nie zgłosił ze prosisz
117 LVL <3 TAKO
KC SYSTEM

(2020-06-30, 11:28)Zipkowsky napisał(a): Nie można było napisać mu tego na /msg, jeśli faktycznie chciał oddać to by cię nie zgłosił ze prosisz

Nie zgłosiłem go...
Z poważaniem,
DanielGKarol 
116 LVL RPGv1 
EX KidMod RPGv1

Identycznie było wczoraj dostalem kicka za to ze napisalem ze spodnie mojego ziomka są warte 0 a jak AtomowyAdam zapytal sie ile warta jego klata i ludzie napisali 0 to uznales ze to ,, dla beki " a ja dostalem kicka z waka mapy pozdrawiam

Co jest z tobą nie tak.

Według mnie @MaliGaming ma racje...
104 lvl
MY-RPG.PL
Moderator RPGv1

Tak samo uważam jak atomowyadam
IHandYou 
EX KidMod RPG v1
LvL RPG v1 125

Ogólnie rzecz biorąc nie wiem po co wy się tutaj wypowiadacie xd to jest sprawa między zipowsky, a piatem wasze posty typu " jestem za nim, on ma racje" nic nie wniosą. Jedynie nabijacie sobie tutaj posty mileeeczek i tak nie będzie patrzeć na waszą wypowiedź tylko sam zadecyduje co zrobić. Miłego dnia.