Witaj!

Misje u Biologa

Słabe Głowy Zombie - Dropią na expowisku 1-10. Trzeba przynieść ich 5. | Nagroda: +5% obrażeń, +5% obrony
Nogi Pajaka - Dropią na expowisku 10-20. Trzeba przynieść ich 10. | Nagroda: +6% obrażeń, +6% obrony
Dynie - Dropią na expowisku 20-30.  Trzeba przynieść ich 15. | Nagroda: +7% obrażeń, +7% obrony
Kawałki Drewna - Drewno dropi na expowisku 30-40. Trzeba przynieść ich 20. | Nagroda: +8% obrażeń, +8% obrony
Ziarna Piasku - Dropią na expowisku 40-50. Trzeba przynieść ich 25. | Nagroda: +9% do obrażeń, +9% do obrony
Odłamki Demonitu - Dropią na DT i na expowisku 50-60. Trzeba przynieść ich 30. | Nagroda: +10% do obrony i +10% do ataku, komenda /magazyn
Sztabki Żelaza - Dropią na expowisku 60-70. Trzeba przynieść ich 35. | Nagroda: Elitarna skrzynia, kufer, +15% do obrony i +15% do ataku
Głowy Zabójców - Dropią na expowisku 70-80. Trzeba przynieść ich 40. | Nagroda: +15% do obrony i +15% do ataku, elitarna skrzynia i kufer
Odłamki Meteorytu -  Dropią na expowisku 80-90. Trzeba przynieść ich 45. Nagroda: +20% do obrony i +20% do ataku, 2 kufry, jedna gwarantowana elitarna skrzynia i 50% na drugą.
Dusze -  Dropią na expowisku 90-100. Trzeba przynieść ich 50. Nagroda: +25% do obrony i +25% do ataku, 3 elitarne skrzynie, 2 kufry. 
Esencje -  Dropią na expowisku 100-110. Trzeba przynieść ich 75. | Nagroda: 30% odp na ludzi, 10% bloku ciosów, 2 elitarne, 2 kufry

Poradnik ten jest niekompletny, powodem jest to, że żaden kidmoderator ani moderator nie pamiętał, a ja nie mam prawa wiedzieć jakie są nagrody za misje na 90 lvl mając 62 lvl. Poradnik ten będzie na bieżąco uzupełniany. 
Poradnik został uzupełniony.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Surdel
Odpowiedz

po co dodajesz temat jeśli on nie jest pewny? hm?
,, Poradnik ten jest niekompletny, powodem jest to, że żaden kidmoderator ani moderator nie pamiętał, a ja nie mam prawa wiedzieć jakie są nagrody za misje na 90 lvl mając 62 lvl. Poradnik ten będzie na bieżąco uzupełniany. "
Skoro nie wiesz to po co dodajesz?
Mam, nadzieję ze pomogłem zostaw punkt reputacji  Heart    Angel
  • TheCrazyPL
Odpowiedz

Poradnik dobrze zrobiony , idzie odczytać pewne informacje , lecz brakuje całego uzupełnienia , co do misji to sztabek żelaza musisz przynieść 35 a głów zabójców 40 jak dobrze pamiętam .

Z poważaniem Pawcioo

Jak pomogłem daj rep+❤
LVL 120 KONTO PREGUSMONSTER

MARTIN MICHAEL NAPRRAWI
  • MamWuHa
Odpowiedz

xPawcioo , do demo dusz wydaje mi się ze 50,głowy zabójców 40, a do odłamków 45 , z tego co dobrze pamiętam.
Popraw braki w demo duszach itd.
Szkoda , że informacji dowiadywałeś się od ,, Administracji "
Czyli jedynie wpadłeś na pomysł dowiedziałeś się, informacji dodałeś na forum i tyle.
Odpowiedz

@Mattew czepiasz się dzieciaku, bo wg twojego małego móżdżku skopiowałem twój pseudoporadnik. Napisałem o 7 misjach do biologa, co i tak wielu graczom się przyda. Nie dowiadywałem się tego tylko od administracji lecz opierałem się także na własnych doświadczeniach. Nawet jeśli moje informacje opierałyby się tylko na wiedzy administracji, to ten poradnik MIAŁBY sens, gdyż gracze mogliby tu po prostu wejść zamiast spamić do adminów.
PS. Naucz się pisać, bo te taktyczne spacje przed znakami interpunkcyjnymi bolą w oczy.

@xPawciooo Właśnie najpierw napisałem, że 35 ale potem jakiś kidmoderator powiedział mi, że 40, a potem jeszcze zapytałem osoby która właśnie ukończyła tę misję i też powiedziała, że 40.
Odpowiedz

Ja tylko wyraziłem swoja opinie.
Odpowiedz

Bardzo fajny poradnik mi się osobiście przyda liczę na dość szybką aktualizację tematu tak aby był uzupełniony w 100%.
  • MamWuHa
Odpowiedz

Moim zdaniem poradnik jest dobrze wykonany,
tylko brakuje małych częsci
jak cos to masz opcje "edytuj"
Odpowiedz

Za zrobienie Odlamków Meteorytu sa 3 elitki i 2 kuferki Big Grin
;P
Odpowiedz

Bardzo przydatny poradnik, przejrzysty oraz widać, że nie jest on napisany na odwal.
Odpowiedz