Witaj!

Dokładne opisanie expowiska 100-105

Witam

W tym wątku jak sam tytuł mówi opisze wam dokładnie expowisko 100-105.

--> Moby

Na tym expowisku mamy dwa rodzaje mobów
->Wiedźma
Wiedźma posiada 100 tysięcy hp, a exp który nam daje po zabiciu jej wynosi 56kk (PISZE TO KIEDY MIAŁEM 90%+ EXPA). Z wiedźmy wylatuje nam polima która ma siłe przemiany równa 12. To jeszcze nie wszystko bo z wiedźmy wylatują przedmioty potrzebne nam do zrobienia nam głowy wiedźmy czyli czapka wiedźmy, buty wiedźmy, oko wiedźmy i ząb wiedźmy (DOKŁADNY OPIS CRAFTINGU BEDZIĘ PODCZAS OPISU CZARO-MAGA). Zbroja która z niej leci to jeżeli chodzi o set to 59/5 a miecz 96/65/45. Dropi nam także skrzynia czarownicy z której jest dokładnie 1% na TAJEMNICZY KUFER WOJOWNIKÓW.
->Zbłakany Górnik
Górnik posiada 60 tysięcy hp, a exp który nam daje po zabiciu jego wynosi 86kk (TAKŻE TO PISAŁEM KIEDY MIAŁEM 90%+ EXPA). Z Górnika wylatuje nam tak na prawde to samo co z wiedźmy. Trzeba także dodać, że górnik zadaje więcej obrażeń niż wiedźma i jest ich mniej na mapie.

-->Wygląd mapy

Mapa jeżeli chodzi o rozmiar to nie jest jakaś ogromna. Można tylko opisać o tym że jest to płaska powierzchnia na której respią się Wiedźmy, a w specjalnie przeznaczonej jaskini respią się Górnicy.

-->Boss

Boss na tym expowisku nosi nazwe "Wódz Czarownic". Respi się co 3 dni w jaskini górników. Jeżeli chodzi o wygład bossa jest to Creeper.

-->Imperator

Imperator jest to jeden z dwóch npc występujacych na mapie. Jego siedziba także jest w jaskini górników. Imperator oferuje nam podwyższenie swoich średnich o 10% za 50 000 000$. Trzeba uważać bo jest 50% na podwyższenie średnich. Także można podwyższyć tylko 3 RAZY na konto.

-->Czaro-Mag

Czaro-Mag to drugi i ostatni npc na mapie. Czarmo-Mag ma swoja siedzibe na powierzchni. Jest to miejsce oznaczone latarnią dokładnie jego promieniem. Czaro-Mag oferuje nam scraftowanie "Głowy Wiedźmy" czyli przepustki do dungeonu 100-105. Na crafting takiej głowy potrzebne na jest:
-Czapka wiedźmy x1
-Oko wiedźmy x1
-Ząb wiedźmy x1
-10 000 000$
Czaro-Mag daje nam możliwość pójścia we dwójke albo samemu ale wtedy musimy dopłacić 25 000 000$ co moim zdaniem jest nieopłacalne.

-->Inny sposób scraftowania czapki

Jest jeszcze jeden sposób scraftowania czapki. Na mapie występuje jeszcze jeden npc, który nie ma nazwy. Oferuje on nam wymienienia dwóch par butów wiedźmy na czapkę wiedźmy.

-->Dungeon

Już jako ostatnie chciałbym wam opisać dungeon 100-105. Po przeteleportowaniu się respimy się na arenie. Arena ta jest dość spora. Całe wyzwanie polega na tym aby zabić 10 fal po 100 mobów każdą. Jednak co fale respią się moby coraz silniejsze i dające więcej expa. Te moby dają nam od 200-750kk XP. Na 5 i 10 fali respią się gianty które także trzeba zabić aby fala została pomyślnie zabita. Po zabiciu tych giantów mamy bardzo małą szanse na wydropienie ELITARNEJ ESENCJI. Po zabiciu 9 fali otrzymujemy TAJEMNICZY KUFER WOJOWNIKOW. A po zabiciu 10 ELITARNĄ SKRZYNIE.

MAM NADZIEJE ŻE POST WAM SIĘ PODOBAŁ I ZOSTAWICIE OCENĘ  Big Grin
Pozdrawiam 
Post będąc cały na kolorowo łamał regulamin. Post ulega edycji. /mileeeczek
Z poważaniem,
superheros129
Były SUPPORT V1

[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Surdel, xere, xPawcioo

Przydatny poradnik, na pewno kiedyś zajrzę.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • superheros129

Fajny poradniczek herosku :> jak wbije 100 to mnie sponsorujesz <3
Mam, nadzieję ze pomogłem zostaw punkt reputacji  Heart    Angel
  • superheros129

spoko poradnik, przydatny dla nowych graczy Smile
  • superheros129

Przydatny poradnik , ładnie napisany lecz jest coś takiego jak /mobinfo lecz doceniam starania . Oby tak dalej !.

Z Poważaniem Pawcioo
  • superheros129

Zamykam w celu uniknięcia zbędnego spamu oraz przenoszę do odpowiedniego działu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości