Witaj!

Puste Konto

Witam.
Ostatnio kompletnie nie mam co robić w wolnym czasie, a więc pomyslalem, by wrocic na stare rejony czyli Minecraft (RPG). Szukając odpowiedniego dla mnie serwera, by tylko zabić zbedny czas przypomniałem sobie o My-Rpg, gdzie posiadałem wmiare wysoki level z odpowiednim do niego przystosowanym ekwipunkiem. Problem polega na tym, ze po długiej meczarni z przypomnieniem sobie hasla wraz z tzw. "TradeCode" zobaczyłem, ze moje głowne itemki (set, miecz, akce itp) po prostu znikneły... wszystkie przedmioty, ktore zostały byly to itemki z Enderchest, procz nich nic nie zostalo.
Posiadam 66lvl i wiem, jak ciezko zdobyc owy set, a nie chce zaczynac od poczatku, poniewaz wiele laczy mnie z tym serwerem.
Przedmioty, ktore mialem byly w okolicach protu 70/80, a miecz koło 100.
Teraz zapewne rodzi sie pytanie... Czego ja oczekuje?! Oczekuje, wiec tego by administracja przywrocila mi owe przedmioty, lecz marzenia raczej sie nie spelniaja... Najlepszym rozwiazaniem bedzie sprawdzenie logów z moich ostatnich logowan na konto i sprawdzic czy nikt nie wchodzil z innego ip na podany nizej nick:
StavePlayGames
Odpowiedz

Jestem za.
Odpowiedz

nwm jak zaśpiewasz
Odpowiedz

(2018-10-15, 18:42)Zurek1337 napisał(a): nwm jak zaśpiewasz
oki, go spiewanie ts3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości