Witaj!

LAG - Totemy Energii

Witam...
Dnia 28.10.2018r. po południu "Zurek1337" postanowił zrobić Live wraz z licznymi Eventami... Problem w tym, że właśnie w ten sposób serwer był mega zamulona i były liczne skoki tzw. lagów, ale nie tracąc zbędnego czasu wyruszyłem w podróż do "Magicznego Enchantuuu", by zmienić swoje bonusy BAO... kliknąłem odpowiedni przycisk, by wykonać czynność wspomnianą wcześniej i niestety pech wtedy wyszedł z ukrycia... Wciskając odpowiedni przycisk zauważyłem, że kompletnie nic się nie dzieje... Czyli jedyną logiczną odpowiedzią na owe zjawisko było to, że na serwerze pojawił się kolejny złośliwy LAG. Zanim się obejrzałem w moim Ekwipunku z 3 Totemów Energii nie został ani 1, ponieważ wszystkie zostały zamienione przez wspomniany przeze mnie LAG. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek dowody, to na pewno w logach jest opcja, by zobaczyć Odstępy Czasowe od momentu zmieniania Bao... Nie mam kompletnie nic do ukrycia, więc jestem w stanie otrzymać permanentnego bana, jeżeli tu i teraz mówię jakąkolwiek nie prawdę.
z Poważaniem:
StavePlayGames
Odpowiedz

Spróbowałeś zrobić reloga?
Odpowiedz

TAK. próbowałem już wszystkiego, ale nadal nic ;lc
Odpowiedz

W takim razie może Zurek Ci pomoże/odda te totemy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości