Witaj!
Rejestracja

 
Opis Spawna

#1
Witam, w tym poradniku chciałbym Wam przedstawić ciekawy opis spawna. Chciałbym, aby ten poradnik został polubiony, jeśli komuś pomogłem oraz zapraszam do zapoznania się.


Kupiec, u owej postaci możemy sprzedać większość przedmiotów, za pieniądze na serwerze. Moim zdaniem, często opłaca się u niego sprzedawać przedmioty, ponieważ można u niego zarobić ciekawe pieniądze.

General, u tej postaci, możemy dodawać punkty do: sily, ciosu Krytycznego, obrony oraz szczescia. Punkty, za które możemy dodać, zdobywamy za poziomy.  Na początku polecam dawać w szczescie, nastepnie sile, cios krytyczny, obrone.

Wojownik, u tej postaci robimy podstawowe misje, które dają nam ciekawe przedmioty. Głównie daje on misje z zabijaniem potworów. Może nagrody nie powalają na kolana, ale odblokowuje on możlwość dalszych misji.

Tytan, Możemy u niego dodać punkty: Droga Wojownika, Droga Nekromanty, Droga Obroncy. Polecam u niego dać punkty w droge wojownika, chyba że ma się seta, z którym deda się na expowisku, w takim przypadku polecam droge obrony.

Kolejnym, tym razem miejscem, jest Enchant, do którego dajemy Totem Energii. Zacznijmy od tego co tutaj możemy dostać, musimy tutaj dać przedmiot, który zwie się Totemem Energii. Ów przedmiot daje nam bony, np. średnie obrażenia, odbicia, blok ciosów.

Biolog Hinshu, daje on nam misje na przedmioty, które możemy zdobywać z expowisku, ewentualnie ze skrzynek. Jest u niego bardzo opłacalne misje, ponieważ dają nam ciekawe przedmioty oraz bonusy do ataku, obrony.

Szafirmistrz, jest to NPC, u którego możemy dać Szarfę oraz Energię Zeusa. Szarfę możemy zdobyć z expowisk, a Energię Zeus z Magicznej Skrzyni. Więcej w tym poradniku: http://my-rpg.pl/showthread.php?tid=52

Rybak, jest to NPC u którego możemy kupić wędkę, sprzedać ryby, które wyłowimy oraz robić misji. Im lepsza wędka, tym większa szansa na wyłowienie czegoś prestiżowego. Za misje dostajemy bonusy, mozliwość kupienia lepszej wędki oraz 30% na to, że po 1 użyciu się nie zniszczy.

Kwiaciarz, jest to postać, u której mamy misje na kwiaty. Te dropiom nam z wszystkich mobów.Nagrody są u niego naprawdę ciekawe, jeśli mamy wystarczające szczęście to możemy z tego sporo zarobić. Dodam, że jest to NPC eventowy, który zmienia się co pory roku.

Mag, u tej postaci mamy do wyboru cztery umiejętności, z po śród których możemy wybrać tylko jedną. Jedną z tych umiejętności jest szatanskie wykonczenie, ktore mozemy kupic w /sms lub dropnac z magicznej skrzynki. 

Archeolog, jest to NPC u którego posiadamy 6 misji, tutaj daje linka do poradnika: http://my-rpg.pl/showthread.php?tid=44

Przepustki, daje on po prostu możliwość kupienia przepustek na expowiska 90+.

Item Shop, można u niego kupić ciekawe przedmioty. Ja osobiście nie polecam u niego wydawać pieniędzy, ponieważ są tam ponad dwukrotnie większe ceny, chyba że ma się już naprawdę sporo pieniędzy.

Killer, daje on misje po skończeniu ich u Wojownika. Każe on nam głównie zabijać moby przystosowane do naszego expowiska, jeśli robimy te misje w miarę regularnie. Daje on nam naprawdę super itemy.[Obrazek: ve9sUps.png]
[Obrazek: WSubNGX.png]
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • MamWuHa, Surdel, xPawcioo
Odpowiedz

#2
Ciekawy poradnik, na pewno przydatny dla nowych graczy.
Przydałoby się poprawić estetykę, chociaż lepsze to niż tęcza w tematach urwisa.

*dropią
*spawna
*pośród
Odpowiedz

#3
Dobry poradnik , wszystko fajnie opisane myślę że przyda się nowym użytkowniką.

Z Poważaniem Pawcioo
Odpowiedz

#4
Powiem tyle: Wszystko ładnie rozpisane, przejrzyście, tylko spawn przydało by się uaktualnić :V
Odpowiedz

#5
Super poradnik dla początkowego gracza
Kupie maszynkę do golenia swoich wąsów. 
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości