Witaj!

Konkurs - Tradecode Co to? Do czego?

Witam, ostatnimi czasy zauważyłem dużo poradników na forum, postanowiłem zrobić poradnik o zabezpieczeniu konta, czyli
"TradeCode"

-Czym jest tradecode?
   TradeCode jest to forma zabezpieczenia konta, dzięki której możemy się nie obawiać o nasze itemki oraz konto.

-Po co jest tradecode?
   TradeCode jest po to, aby nie okradziono nas poprzez samo podanie hasła do konta, jeżeli podacie komuś swój tradecode oraz hasło, jest mała szansa, że odzyskacie go ponieważ dobrowolnie sami podaliście go na własną odpowiedzialność.

-Co się dzieje, gdy nie wpiszemy tradecoda?
    W przypadku nie wpisania tradecoda totalnie nie możemy nic robić na koncie.
      ●Czego nie możemy?
        Mamy brak dostępu do targu oraz do kosza, nie możemy wyrzucać nic do kosza oraz wystawiać, kupywać itemów na targu jak i sprzedawać ich u kupca.            
          Nie możemy nic ulepszać u kowala na wieży demonów.

-Co mamy robić gdy zapomnimy nasz tradecode?
    W przypadku zapomnienia naszego tradecoda, należy udać się na serwer głosowy do właściciela serwera, Zurek1337, tam właściciel ustali czy jest to wasz tradecode i zmieni na wam odpowiadający tradecode.

-Przydatne komendy dotyczące tradecoda.
Od razu po wejściu na serwer, nasza administracja serwera przypomina aby wpisać tradecode.
   Komenda do wpisania tradecoda jest następująca:
   /tradecode (nasz tradecode)  

✔ Jeżeli wasz tradecode jest za trudny i uważacie, że go nie zapamiętacie to nic straconego, wystarczy wpisać następującą komende:

/changetradecode (stary tradecode) (nowy tradecode)

Uwaga !!!
Odradzam wpisywania podwójnie naszego tradecode, o co mi chodzi? 
Chodzi mi o to abyście po wbiciu na serwer nie zakładali tradecode "podwójnie" czyli komendą /tradecode (Tradecode)(tradecode), ponieważ po wpisaniu podwójnego tradecode nie będzie dało się go zmienić komendą /changetradecode tylko trzeba iść do właściciela serwera.
[-] 4 użytkowników lubi ten post.
  • Mattew, Surdel, xere, xPawcioo
Odpowiedz

dobry poradnik +1 Smile
Odpowiedz

Poradnik dobry , skierowany raczej do nowych graczy. Jedynie w mojej ocenie dodałeś za dużo kolorków

Z Poważaniem Pawcioo
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • MamWuHa
Odpowiedz

Kozak poradnik jak na darkerka hihi
Mam, nadzieję ze pomogłem zostaw punkt reputacji  Heart    Angel
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • DarkerKoxV2
Odpowiedz

Kozak pomysł
Kupie maszynkę do golenia swoich wąsów. 
Odpowiedz

słabe bo darker... łapka w dUł
Odpowiedz

Poradnik przydatny dla nowych jak i graczy z dłuższym stażem, dobra robota Smile
Heart  Pozdrawiam: Wasz miszczu Heniuś   Heart
Odpowiedz

Fajnie, że już jest Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości