Witaj!

Skarga na gracza - K... KataMain_

Twój nick: DarkerKox
Nick osoby oskarżonej: KataMain_
Data i godzina zdarzenia: Od kąd posiada range.
Dowody: -
Opis: wymieniony wyżej kidmoderator nie zajmuje sie serwerem, cały swój czas poświęca na afczeniu na expowiskach, obudzi się raz na dzień przez 10 minut jest aktywny, później afk, afk i afk. Pare osób może potwierdzić że jeżeli nie ma obecnego administratora prócz niego, i ktoś oczekuje pomocy to jakże inaczej by mogło być jak ten zajebisty KIDMOTERATOR KATAMAIN_ afczy. Oczekuje degradacji tego osobnika z rangi.ałem

https://imgur.com/a/tlGbRdf Polecam, dostałem za to tempa od katamaina. Przypominam że jest taki gracz jak "chvvj"

Problem w tym, że nie TYLKO on jest w administracji i nie ma on obowiązku odpowiadać wam na wasze pytania czy też udzielać wam pomocy przez 24/7. Skoro macie problem do tego, że jest on na serwerze i afczy, to idąc Twoim tokiem myślenia, degrada powinna otrzymać również cała administracja, bo afczy lub nie ma jej na serwerze. Nadmienię, że nie jest on jedyną osobą w administracji, dlatego skarga jest absurdalna i według mnie nie zrozumiała. Skład administracji na dzień dzisiejszy:

Zurek1337 [Właściciel]
PregusMonster [Support]
superheros129 [Support] 
zomal1 [Support]
_1L0tn1k [Mod]
Mr_Sikora [Mod]
roj55 [Mod]
AnDrZeJkOzAk [KidMod]
HerrosPL [KidMod]
karwix [KidMod]  
MrNiceAss [KidMod]

Dlaczego masz problem tylko do niego? Sądzę, że skarga jest napisana tylko dlatego, bo ty i MinecraftPL9753 nie lubicie osoby oskarżonej i chcecie jej uprzykrzyć jak najbardziej życie. Co do bana, ban słuszny, gdyż prowokowanie administracji również jest karalne.

Co do mojej pomocy wypowiadać się zbytnio nie będę bo wiem ile ja pomagam i ile jestem na serwerze dostępny a ile afk i nie muszę ci nic udowadniać.

Co do bana po krótkiej wymianie zdań z pregusem dostałeś unbana co dla mnie było absurdem bo prowokację w moją stronę są liczne i kiedy w końcu dostałeś bana wielce zdziwiony za co, to że typ ma nick chvvj nie znaczy że masz prawo do obrażania kogoś zasłaniając się nickiem gracza aczkolwiek pregus stwierdził że mam ci dać unbana i tak owego dostałeś.

Akceptuje prośbe, katamain otrzymał ostrzeżenie administracyjne.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości