Witaj!

Ważna sprawa.

Ostatnio kompletnie nie mam co robić w wolnym czasie, a więc pomyslalem, by wrocic na stare rejony czyli Minecraft (RPG). Szukając odpowiedniego dla mnie serwera, by tylko zabić zbedny czas przypomniałem sobie o My-Rpg, gdzie posiadałem wmiare wysoki level z odpowiednim do niego przystosowanym ekwipunkiem. Problem polega na tym, ze po długiej meczarni z przypomnieniem sobie hasla wraz z tzw. "TradeCode" zobaczyłem, ze moje głowne itemki (set, miecz, akce itp) po prostu znikneły... wszystkie przedmioty, ktore zostały byly to itemki z Enderchest, procz nich nic nie zostalo.
Posiadam 82 lvl i wiem, jak ciezko zdobyc owy set, a nie chce zaczynac od poczatku, poniewaz wiele laczy mnie z tym serwerem.
Przedmioty, ktore mialem byly w okolicach protu od 69 do 100, a miecz koło 150 (mogę się pomylić).
Teraz zapewne rodzi sie pytanie... Czego ja oczekuje?! Oczekuje, wiec tego by administracja przywrocila mi owe przedmioty.
Muszę też dodać że domyślam się kto mogł mi wbić na konto a mam na myśli byłego administratora (minecraftbarti).

To było na tyle myślę że to weźmiecie do serca ... <3
Pozdrawiam ;d

Administracja nie odpowiada za utracone itemy. Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości