Witaj!
Rejestracja

 
Regulamin Forum My-Rpg.pl

#1
[Obrazek: YDEZBUZ.jpg]


Regulamin ForumI. Ogólne informacje1. Wszelkie prawa do forum są zastrzeżone na rzecz Właściciela. Ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo podlegają zarówno poszczególne podstrony jak i każdy z elementów forum.
2. Forum My-Rpg.pl służy do wymiany poglądów, dyskusji i wyrażania opinii. Główną tematyką forum jest serwerownia My-Rpg.pl i elementy z nią związane.
3. Rejestrując się na forum, Użytkownik akceptuje regulamin oraz możliwość otrzymywania maili od forum.
4. Użytkownik forum My-Rpg.pl publikuje swoje posty i tematy tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.
5. Posiadaczem praw autorskich do forum i jego części składowych zamieszczonych w ramach forum jest jego właściciel.
6. Wszystkie prawa są zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich treści dostępnych na forum podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).


II. Konto Użytkownika


1. Konta użytkowników o wulgarnych nazwach będą usuwane bez uprzedniego powiadomienia.
2. Na forum można mieć tylko jedno konto. Multikonta osób korzystających z tego samego adresu IP najlepiej zgłosić do Administratora w celu uniknięcia nieporozumień.
3. Avatar i podpis profilu nie mogą zawierać treści erotycznych, pornograficznych lub powszechnie uznawanych za obraźliwe. Zakazane jest również propagowanie faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych oraz nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych.
4. Zabronione jest umieszczanie w sygnaturze linków komercyjnych. Zakazane jest również używanie największej czcionki.


III. Forum1. Forum to miejsce publiczne. Pisz zgodnie z zasadami Netykiety.
2. Nie obrażaj innych użytkowników, nie spamuj, nie flooduj.
3. Pisz po polsku. Nasz język jest nazbyt piękny, by okaleczać go dziwnymi wytworami chorej, ortograficznej wyobraźni.
4. Globalny Moderator ma prawo usunąć link umieszczony w poście jeśli uzna go za niezgodny z regulaminem, zasadami netykiety bądź ogólnie przyjętymi zasadami.
5. Przed założeniem nowego tematu skorzystaj z opcji „szukaj”, by upewnić się czy ktoś już nie zwracał uwagi na to, o co chcesz zapytać.
6. Patrz, w jakim dziale zakładasz swój temat – po co zwalać Administratorom i Globalnym Moderatorom Forum więcej pracy na głowę?
7. Tytuł tematu powinien jasno określać treść postu; nie używaj ogólnikowych haseł jak np.: „Pomóżcie” albo „Mam problem”; poprawne zdefiniowanie tematu ułatwia zainteresowanym szybkie wyszukiwanie. Globalny Moderator ma prawo zmienić nazwę tematu tak, aby była bardziej czytelna i zrozumiała.
8. Nie należy odpowiadać w tematach, w których ostatni post jest napisany miesiąc wcześniej (tzw. „odkop”). W tych tematach dyskusja się już zakończyła, a takie posty będą usuwane. Jednakże lepiej jest odświeżyć stary temat niż tworzyć nowy o tym samym. Ten punkt regulaminu jest elastyczny względem sytuacji. W razie niejasności skontaktuj się z Globalnym Moderatorem Forum.
9. Zabronione jest edytowanie postów które doprowadzi do usunięcia treści postu lub takiego ograniczenia, które powoduje przerwanie ciągłości dyskusji.
10. Posty, które nie wprowadzają nic nowego do tematu, będą usuwane.
11. Obowiązuje zakaz dublowania postów (pisania postu pod postem) Jeśli chcesz coś dodać edytuj swoją wypowiedź.
12. Nie nadużywaj WIELKICH LITER (są one odczytywane jako krzyk). Zakaz pisania całych bądź znacznej części postu kolorowo.
13. Zakazany jest tzw. mini-modding, czyli pisanie postów komentujących łamanie regulaminu przez inne posty. Najlepiej raportować post poprzez prywatna wiadomość do Administracji lub funkcje zgłoś.
14. Zabrania się prywatnych rozmów z innym użytkownikiem w temacie. Jeżeli chcesz popisać z daną osobą napisz jej na PW.


Postanowienia końcowe:1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie w momencie jego opublikowania. Forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany Regulaminu są wiążące od momentu ich zamieszczenia na Forum.
2. Technologia transmisji danych stosowana w Internecie nie gwarantuje w pełni tajemnicy i bezpieczeństwa składowanych i przesyłanych informacji.
3. Forum  zastrzega sobie prawo do usunięcia Użytkownika w przypadku naruszenia przez Użytkownika postanowień powszechnie obowiązującego prawa lub niniejszego Regulaminu. Usunięcie Użytkownika powoduje zablokowanie dostępu Użytkownika do Forum, za wyjątkiem części ogólnodostępnych.
4. Administracja ma prawo ukarać użytkownika za czyn nie określony w regulaminie jeśli uzna go za negatywny dla społeczności forum lub dla forum.
5. Wszelkie kwestie sporne odnośnie brzmienia i interpretacji regulaminu rozstrzyga Administrator forum.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Asiaa96Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacje - Forum Evolve_x3 9 6602 8 minut(y) temu
Ostatni post: mileeeczek
  Prawa i obowiązki Globalnego Moderatora forum mileeeczek 0 1667 2019-02-23, 23:56
Ostatni post: mileeeczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości