Witaj!

Podanie na KidModeratora - 2PL

Imię: Krzysztof
Staż na serwerze: 1.02.2019
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 5-8h
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: nie 
Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: TAK
Czy posiadasz mikrofon?: TAK
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: zostałem zbanowany raz ze względu na moją pasję... ban (30 minut)
Coś o sobie: Jestem dowcipną, towarzyską osobą. Posiadam nietypowe poczucie humoru które charakteryzuje się pisaniem absurdalnych rzeczy do osób mniej rozgarniętych, szczególnie młodych, którzy reagują w satysfakcjonujący mnie sposób. Oczywiście nie robię tego constans, więc proszę mnie nie mylić z osobą niepoważną albo nie godną zaufania. Poza tym uczę się, robię prawo jazdy oraz spędzam czas ze znajomymi.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jestem osobą kontrowersyjną która zapewni powiew świeżości na serwerze, gram tu niedługo, ale jestem w stanie zrozumieć potrzebę graczy, więc jeśli szukacie kogoś kto wychodzi przed szereg oraz jest asertywny to jestem do waszej dyspozycji. 
Pozdrawiam 2PL

Oczywiście na TAK
+wiek
+ogar
+/-bany - 1 poważny ban/krótki
+/-staż
+pomocny
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • 2PL

Zdecydowanie na NIE.
Przede wszystkim gracz o nicku 2PL jest typem wybuchowego i konfliktowego osobnika, co zdecydowanie nie przystoi osobie, która miałaby znaleźć się w administracji. Wraz z nadaniem rangi tej osobie, ten serwer straci na jakości. Co więcej gracz o nicku 2PL nie potrafi wysławiać się w logiczny i zwięzły sposób, często odbiega od tematu, dlatego też wątpię żeby mógł pomóc jakiejkolwiek osobie. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na to, że ten gracz jest często banowany za różnego typu wyzwiska i prowokacje.

Na nie
+wiek
+nie banowany permanentnie
-lvl
-staż
-pomoc

Odrzucam, poziom oraz toksyczność użytkownika.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości