Witaj!
Rejestracja

 
Skarga na administratora - _1L0tn1k

#1
Twój nick: Rozentiger
Nick osoby oskarżonej: _1L0tn1k
Data i godzina zdarzenia: około 17:30 28.03.2019r.
Powód: Bezpodstawny kick
Dowody: https://imgur.com/M5rNIcc https://imgur.com/Roxfb38 https://imgur.com/PxZ8Pt2
Opis: Taka o sytuacja: Wbiłem sobie na dt, żeby zabić lotnika i zrobić mu na złość, zacząłem go bić, po pewnym czasie dostałem kicka. Później spytałem się go, dlaczego to zrobił. Odpowiedział, że za rzekomą "toksyczność" mimo, że nie wyzywałem wyżej żadnego z graczy. Sytuacja powtarza się, bo niektórzy wiedzą, że lotnik wykorzystał kiedyś swoje permisje, aby pozbyć się zomal1 z ochao. Na trzecim z wysłanych zdjęć widać jego przekupctwo, żebym nie pisał tej skargi. Zapraszam do dyskusji.
Proponowana Kara: Degrad, ponieważ wspomniany osobnik nadużywa permisji w śmiesznych celach.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Asiaa96

#2
Owszem, kick nie był w 100% szczery, natomiast sytuacja wyglądała tak: widziałem jak gracz tego dnia zachowuje się toksycznie wobec graczy na chacie, była to jedna akcja, która w sumie mogłaby byc ukarana mutem albo kickiem, lecz stwierdziłem, że poczekam na kolejną i dopiero wtedy ukaram(w końcu to administrator decyduje o karze). Robiłem DT i wtedy rozen przyleciał i próbowal mnie zabić, więc postanowiłem go kicknąć za tą jedną akcje.

#3
aha, czyli tą drugą akcją była próba zabicia cię tak? fajnie

#4
Moglem juz cie ukarać za jedną akcje chociaż z powodu ze cie lubie postanowiłem poczekać az coś znow napiszesz. Lecz jak przyszedleś na te DT to stwierdzilem ze nie bede czekał i dam ci już kare za to jedno. Mozna powiedziec ze mnie sprowokowales tym ze mnie biles i dlatego tez dostałeś kicka za ta jedną akcje

#5
_1L0tn1k otrzymuje zawieszenie na miesiąc.
[-] 4 użytkowników lubi ten post.
  • Asiaa96, Bartex_, hunt, RozentigerSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości