Witaj!

Podanie na KidModeratora - Asiaa96

Imię: 
Asia

Staż na serwerze:
Ciężko mi stwierdzić kiedy zaczęłam grać na tej serwerowni, aczkolwiek prawdopodobnie było to ok. miesiąc temu.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 
Zależy od obowiązków, oraz życia prywatnego, zazwyczaj jestem bardzo aktywna. Mogłabym w stanie poświęcić 1h/2h dziennie.

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: 
Nie

Czy posiadasz komunikator głosowy (TS3)?: 
Tak, ostatnio go pobrałam.

Czy posiadasz mikrofon?: 
Nie

Czy byłeś za coś karany na serwerze?: 
Byłam karana 2 razy, tempban 20m - Prowokowanie PregusMonster, a drugi raz za zacytowanie "śmierć konfidentom" była to kara na 7dni, lecz tego  samego dnia już mialam unbana Wink

Coś o sobie: 
Mam na imię Asia, uczęszczam do szkoły średniej - Technikum. Mieszkam w Gdańsku. Wiadomo, jestem osobą zazwyczaj miłą, aczkolwiek można mnie wyprowadzić z równowagi, niewłaściwymi komentarzami pod moim adresem. Interesuję się pływaniem.

Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: 
Staram się jak tylko mogę i na tyle ile wiem pomagać graczom. Zawsze gdy są pytania dotyczące serwera, jeżeli znam na nie odpowiedź to staram się pomóc. Jestem bardzo aktywna, i potrafię dojść do kompromisu, jeżeli sytuacja tego wymaga. Pozdrawiam, elo benc
z wyrazami szacunku,
Asiaa96  Heart
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • KurdeBele123

Wiadomka że tak!, odpowiednia osoba na tym stanowisku.
+Staż
+wiek
+Pomagasz sporo
  • Asiaa96

Jestem zdecydowanie na nie. Osoba ta jest niezrównoważona emocjonalnie, za każdym razem szuka zaczepki, po czym udaje poszkodowaną (poszkodowanego). W sumie nawet nie można stwierdzić płci tego osobnika, ponieważ jak twierdzi nie może wejść na ts`a, bo ma chrypkę od 3 tygodni. Bądź też jej (jego) wymówką jest brak mikrofonu, który można zakupić w każdym sklepie, nawet za kilka złoty. Co więcej dany osobnik jest bardzo konfliktowy, nie posiada żadnej wiedzy na temat serwera, co w rezultacie daje zerową pomoc.

Jestem Na tak! Bardzo Aktywna OsobaSmile
+Wiek
+Pomagasz
  • Asiaa96

Jestem na Tak

+Stara sie pomagać jak tylko może, odpowiada w miare aktywnie na pytania
+/-Może i za długo na serwerze nie gra ale jest dość aktywna więc to się równoważy w pewien sposób
+Wiek
-No jednak ten brak mikrofonu lekko może przeszkadzać tak więc za to minus
  • Asiaa96

Na Tak/neutral
+wiek
+pomoc
-lvl
-staż
  • Asiaa96

Wink 
Zdecydowanie na tak. Smile 
Z tego co widać bardzo dobrze by było jakby była na stanowisku KidModeratora.   Smile
  • Asiaa96

Na tak
+Wiek
+Pomocna
+Lvl
  • Asiaa96

Jestem na Nie/Neutral:
-nie widzę, abyś pomagała graczom na chacie
+/- średnie doświadczenie
-brak mikrofonu
+/- poziom
  • Asiaa96

Pewnie ze Zurek cie nie przyjmie bo musisz miec mikro/ts3, oraz wiedzę o serwerze, grasz na tym serwerze od jak bodajże półtora miesiąca i czujesz sie jak jakis pros, oraz boisz sie wejsc na tsa bo twoja wymówka to ze nie masz czasu i nie lubisz gadać.
  • Asiaa96

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości