Witaj!

Warpy dla Premium

Witam, moją propozycją jest dodanie komendy /warp (nazwa Warpu) - dla osób posiadających rangę premium/HyperPremium
Było by to oszczędnością kilku sekund biorąc pod uwagę pojawiający się np: Kamień DT możemy szybko wpisać komendę np: /warp expowiska, /warp dodatkowe, /warp rybak, /warp alchemik itd.
Myślę że owa funkcja przyjęła by się na serwerze! Pozdrawiam Smile
Odpowiedz

Jestem za, bardzo dobry pomysł ;D
Odpowiedz

Pomysł glupi i nie przejdzie ze wzgledu na to ze jest artefakt ktory na takie cos pozawala.
Odpowiedz

Takie warpy to tylko na serwerach typu chestpvp itd, na rpg to nie przejdzie wg. mnie, gdyż cała jakby istota gry polega na tym żeby samemu coś odkrywać, dojść do tego, a nie np. /warp kowal XD
Heart Z wyrazami szacunku, Heart
 Heart ~Michał (EveNemEnt) Heart
Odpowiedz

Popieram @Evenement
Odpowiedz

Nie chodzi o /warp kowal, Polegało by to tylko na tym , że gracz z rangą premium może wpisać /warp expowiska i jest teleportowany wprost tam gdzie prowadzi portal. Nikt nie mówi o teleportowaniu do znaczących punktów. Chodzi tylko o punkty zaczepne jak biolog, alchemik, expowiska dodatkowe i rybak nie wpływa to w żaden sposób na rozgrywkę gdyż gracz jest po prostu w stanie oszczędzić kilka sekund.
Odpowiedz

Kontynuując moją wypowiedź, tak jak wyżej Bartex napisał, już nieważne jakie to są warpy czy to biolog czy coś innego, ale jest artefakt, który na to pozwala - Pochodnia Vulcanusa. Przechodząc do rzeczy - pomysł średni i jestem na nie.
Heart Z wyrazami szacunku, Heart
 Heart ~Michał (EveNemEnt) Heart
Odpowiedz

Na nie,powody up
Odpowiedz

na nie @up
Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo.
Odpowiedz

Na nie
Popieram wypowiedź Michała i Bartexa.
Z poważaniem,
DanielGKarol
KidModerator MC
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości