Witaj!

[PROPOZYCJA] Miasto pierwsze

Witam, przychodzę z propozycją dodania nowych misji w mieście pierwszym.
Wszystko polega na tym, że zostanie dodana kolejna partyjka dookoła dla każdego +2 może +1 misji (Wszystkich npc)
I aby nie było to od 75 lvl tylko np. 90 wtedy byłoby to ciekawsze i budziło większą ciekawość do wbijania następnych lvli dla osób poniżej tego progu. W misjach można byłoby dodać nowe obiekty tp. Jak meteoryt na mapie pustynnej lub nowe osoby w najciemniejszych progach map. Można także zrobić drop danego przedmiotu do danego villagera z mobów lub wykorzystać itemy (glina i tp.) do wykonania misji u niektórych, oczywiście liczy się tu kreatywność i z chęcią mógłbym dać coś od siebie gdyby pomysł został zrealizowany.
Mam nadzieję, że propozycja się przyjmie.    Exclamation
Pozdrawiam.
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Asiaa96, Danio!, dawido182
Odpowiedz

fajny pomysl jestem na Tak
Odpowiedz

Teleporter jest jeszcze nie skończony xD, jak najbardziej za wprowadzeniem pomysłu.
z wyrazami szacunku,
Asiaa96  Heart
Odpowiedz

Do wakacji będzie dodany teleporter, który będzie przenosił nas do kopalni, w której będą nowe misje.
Odpowiedz

(2019-04-13, 12:03)Zurek1337 napisał(a): Do wakacji będzie dodany teleporter, który będzie przenosił nas do kopalni, w której będą nowe misje.

Nie lepiej dodać również misji w mieście pierwszym i przy okazji coś zmienić? Byłaby to dodatkowa rozrywka dla której graczy mieli by
większą wenę do gry i chętnie wbijali lvle w celu osiągnięcia progu.
Myślę, że nie zajęło by to dużo czasu a wręcz chętnie bym w tym pomógł.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości