Witaj!

Włam na konto

Ktoś w ciągu ostatnich dwóch dni włamał mi się na konto o nicku Oki i zmienił hasło. Jest szansa żebym jeszcze odzyskał to konto?

jezeli znasz tradecode to przyjdz na ts3 w godzinach 18-20

(2019-04-18, 20:27)Zurek1337 napisał(a): jezeli znasz tradecode to przyjdz na ts3 w godzinach 18-20

Nie zakładałem tradecode

Czemu IP ostatniego logowania zgadza się z Twoim ip z forum? Czyżbyś kłamał aby otrzymać UB?

(2019-04-18, 20:43)PregusMonster napisał(a): Czemu IP ostatniego logowania zgadza się z Twoim ip z forum? Czyżbyś kłamał aby otrzymać UB?
 Mam tam bana? Jak tak to za co? 
Moje ostatnie logowanie na to konto z tego komputera było ~48 godzin temu, więc niemożliwe żebym to był ja

(2019-04-18, 20:43)PregusMonster napisał(a): Czemu IP ostatniego logowania zgadza się z Twoim ip z forum?

To ip jest z sieci czy z pc? Jeśli z sieci to chyba wiem o co może chodzić

Sieci

Gracz wczoraj dostal bana na koncie "Oki", gracz ten zalozyl multi konto na forum zeby sklamac i zeby go odbanowali na koncie mc "Oki". Gracz wczoraj w nocy siedzial na Auto Fight Bocie przez okolo 3 godziny, Administator o nazwie PregusMonster zbanowal gracza o tym nicku po przez ze naskarżyłam ze ten gracz ma cheaty, poprzez to gracz ma bana bez UB. Sprawa wyjasniona.

Przez dwa dni miałem zepsuty komputer, nie ma szans żebym to był ja. Jutro na Ts postaram się wszystko wyjaśnić

Nic nie wytłumaczysz bo admini juz wiedza ze masz bana bez uba i nic nie moga zrobic. Polecam zamknac wątek i nie kontynuowac klamstw gracza Oki.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości