Witaj!

Skarga na administratora -IHandYou

Twój nick: Anoynmouss
Nick osoby oskarżonej: IHandYou
Data i godzina zdarzenia: 1;03
Powód: w opisie to jest 
Dowody:  logi, relacje innych, jego zachowanie
Opis: owy t. kidmoderatorek zbanował mnie z powodem "Oczernianie i prowokacja administracji" przepraszam bardzo, nie został on oczerniony ni razu. To że typek pisał że scamuje 60lv, i mam na to dowody, to nie jest to oczernianie. ( dodam jak wróce do domu )  Mało tego owy osobnik nie zna w ogóle punktów w regulaminie, ok nie musi mieć komputera w głowie, ale musi wiedzieć za co banuje. Zbanował mnie na 3h, był to ban niesłuszny. W żadne sposób nie został oczerniony przez moją osobę, lecz było cytowane to co pisał "scamuje 60lv Wojciech2000PL2". Nie ma 11-stu lat, że nie wie co pisze, i o czym. Prowokacje? Za to, że zadaje pytanie mu dot. serwera, ew. cytuje to co pisał? Inny gracz za napisanie "Kupie za 20PSC" dostał perma, a ten za przyznanie się do scamowanie nie dostał nic, mimo tego nadal ma rangę, i robi meksyk na tym serwerze. ( typek co dostał permika https://my-rpg.pl/showthread.php?tid=842 ). Reasumując owy osobnik nie ma zielonego pojęcia o serwerze, oraz według mojej oceny nie nadaje się on w żadnym stopniu do pełnienia rangi t.kidmoda, co mowa kidmoderatora/mod/supp.

pisał, że ja go oczerniam, a robi to samo, gdzie ja się rzucam ? taki osobnik ma range t.kidmoda i ma za zadanie dawać przykład innym? --> skrin od Asiaa96, która była świadkiem co on pisał. 
Proponowana Kara: degrad elo benc

dostałeś bana za notoryczne pisanie że scamuje graczy a nie znasz sytuacji tylko z relacji graczy a pewnie wiesz jakie są plotki,sprawa została wyjaśniona z żurkiem i jakby faktycznie kogoś oscamował to by już miał bana za oszustko .
gracz wojciech2000PL2 był wielokrotnie banowany , owe scamowanie było pisane sarkazmem i jest wyjaśnione
natarczywie pisałeś ze oscamował/ próbował oscamowac gacza i to jest oczernianie i notoryczne pisanie tego to jest prowokowanie.
rada odczekaj bana i lepiej nic nie pisz w tym stylu.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • GrupaKanarkuf

Zamykam wątek, jak ihandyou będzie chciał się wypowiedzieć to wątek zostanie otwarty.

Cala sytuacja wygląda w ten sposób że zaczeło się od tego ze gracz zapytał się mnie na /msg o to czy można oczyścić z miecza średnie itd. Odpowiedziałem mu ze tak na 6-7 i ze jeśli chce to mu mogę to zrobic lecz ma 10% na spalenie przedmiotu. W ten czas owy Wojciech2000PL2 zaczął pisać ze jestem kid moderatorem wiec mi nie można ufać bo mogę go okraść chwile później napisałem (niestety słów dokładnie nie będę mogł zacytować ponieważ nie mogę tego w logach znależc lecz mniej więcej) [tutaj pokazałem mój stan konta] "oczywiście będę scamował 60lvl Wojciech2000PL2". Słowa były napisane sarkazmem co dość łatwo zauważyc. Rozmawiałem o tym z Zurkiem i jest wszystko okej. Nie wiesz o czym z nim rozmawiałem wiec twoje stwierdzenie ze nie zostałem oczerniony przez twoja osobę jest fałszywe ponieważ po rozmowie z Zurkiem wiedziałem ze wasze oskarżenia nie są słuszne. Oczernienie polega na tym ze napisałeś już po całej sprawie ze rzekomo pisałem ze scamuje co obraziło moja osobę ponieważ wcale nie pisałem ze scamuje. Bardzo dobrze wiem za co banuje wiec twoje kolejne stwierdzenie jest fałszywe. Twoja prowokacja polegała na tym ze szukałeś zaczepki wyjałeś jedno słowo z całego kontekstu z tym rzekomym "scamowaniem". Twoje pisanie ze będziesz pisał skargę na IHandYou w dniu wczorajszym jak i w poprzednich również było prowokacja mnie do tego abym popełnił jakiś bląd w odpisywaniu na twoje zaczepki. Owy gracz wyśmiał mnie pisząc do innej osoby w sposób "MajQel2001 uważaj bo z żurkiem będzie rozmawiał" co miało nawiązać do tego ze mówiłem ze rozmawiałem o tej sytuacji z Zurkiem. Tak wiec to co napisałeś pod koniec ze nie mam zielonego pojęcia o serwerze oraz ze nie nadaje się w zadnym stopniu do pełnienia takiej rangi nie ma sensu ponieważ mam zapewne jeszcze większe pojecie o serwerze niż ty łącznie mam 2k godzin i jednak wiem dużo. Pisanie ze nie nadaje się do pełnienia roli takowej rangi jak pisałem wyżej nie ma sensu ponieważ przykładowo bardzo się staram żeby przykładowo pomóc gracza i wychodzi mi to raczej pozytywnie. Staram się wnieść miłą atmosferę na serwer. Ban moim zdaniem był jak najbardziej słuszny. 
Pozdrawiam Miłego wieczoru.
  • GrupaKanarkuf

-1.
PregusMonster napisał 2019-05-02, 10:45:
Post nie wnoszący nic do tematu
  • Anonymouss

(2019-05-02, 01:38)IHandYou napisał(a): Cala sytuacja wygląda w ten sposób że zaczeło się od tego ze gracz zapytał się mnie na /msg o to czy można oczyścić z miecza średnie itd. Odpowiedziałem mu ze tak na 6-7 i ze jeśli chce to mu mogę to zrobic lecz ma 10% na spalenie przedmiotu. W ten czas owy Wojciech2000PL2 zaczął pisać ze jestem kid moderatorem wiec mi nie można ufać bo mogę go okraść chwile później napisałem (niestety słów dokładnie nie będę mogł zacytować ponieważ nie mogę tego w logach znależc lecz mniej więcej) [tutaj pokazałem mój stan konta] "oczywiście będę scamował 60lvl Wojciech2000PL2". Słowa były napisane sarkazmem co dość łatwo zauważyc. Rozmawiałem o tym z Zurkiem i jest wszystko okej. Nie wiesz o czym z nim rozmawiałem wiec twoje stwierdzenie ze nie zostałem oczerniony przez twoja osobę jest fałszywe ponieważ po rozmowie z Zurkiem wiedziałem ze wasze oskarżenia nie są słuszne. Oczernienie polega na tym ze napisałeś już po całej sprawie ze rzekomo pisałem ze scamuje co obraziło moja osobę ponieważ wcale nie pisałem ze scamuje. Bardzo dobrze wiem za co banuje wiec twoje kolejne stwierdzenie jest fałszywe. Twoja prowokacja polegała na tym ze szukałeś zaczepki wyjałeś jedno słowo z całego kontekstu z tym rzekomym "scamowaniem". Twoje pisanie ze będziesz pisał skargę na IHandYou w dniu wczorajszym jak i w poprzednich również było prowokacja mnie do tego abym popełnił jakiś bląd w odpisywaniu na twoje zaczepki. Owy gracz wyśmiał mnie pisząc do innej osoby w sposób "MajQel2001 uważaj bo z żurkiem będzie rozmawiał" co miało nawiązać do tego ze mówiłem ze rozmawiałem o tej sytuacji z Zurkiem. Tak wiec to co napisałeś pod koniec ze nie mam zielonego pojęcia o serwerze oraz ze nie nadaje się w zadnym stopniu do pełnienia takiej rangi nie ma sensu ponieważ mam zapewne jeszcze większe pojecie o serwerze niż ty łącznie mam 2k godzin i jednak wiem dużo. Pisanie ze nie nadaje się do pełnienia roli takowej rangi jak pisałem wyżej nie ma sensu ponieważ przykładowo bardzo się staram żeby przykładowo pomóc gracza i wychodzi mi to raczej pozytywnie. Staram się wnieść miłą atmosferę na serwer. Ban moim zdaniem był jak najbardziej słuszny. 
Pozdrawiam Miłego wieczoru.

sytuacja z mieczem była przed sytuacja z scamowaniem to po pierwsze, po drugie musisz brać pełną odpowiedzialność za to co piszesz, jak ja napisze "sprzedam ity za psc" a po banie napisze, hahah beka, sarkazm!!!!!!! to co wtedy? Nie dostane ub mój drogi kolego :Smile

cyt. "Nie wiesz o czym z nim rozmawiałem wiec twoje stwierdzenie ze nie zostałem oczerniony przez twoja osobę jest fałszywe ponieważ po rozmowie z Zurkiem wiedziałem ze wasze oskarżenia nie są słuszne. "  - Jak nie są, jak jasno napisałeś to co napisałeś, ile Ty masz lat?

"Oczernienie polega na tym ze napisałeś już po całej sprawie ze rzekomo pisałem ze scamuje co obraziło moja osobę ponieważ wcale nie pisałem ze scamuje. Bardzo dobrze wiem za co banuje wiec twoje kolejne stwierdzenie jest fałszywe. Twoja prowokacja polegała na tym ze szukałeś zaczepki wyjałeś jedno słowo z całego kontekstu z tym rzekomym "scamowaniem"". - oczernianie polega na tym że napisałem coś co wcześniej Ty napisałeś? Pozwoliłem sobie zacytować twoje słowa, jeżeli tak cię dupcia o to piecze, trzeba było tak nie pisać, i przemyśleć kilka razy to co piszesz XDD. Typie, napisałeś ze scamowałeś(czy tez bedziesz scamowal 60lv), randomowy gracz mógłby na twój temat mieć zdanie po twoim incydencie ( z tym napisaniem ) i co wtedy? Widzi, że masz rangę t. KidMod, następnie gdyby nie moja skarga może i tak by nic nie dała, ale będziesz miał (MOŻE) KidModeratora następnie Moderatora, jak znów nie zrobisz meksyku, tak jak dzisiaj miało to miejsce.

"większe pojecie o serwerze niż ty łącznie mam 2k godzin i jednak wiem dużo. " mając 2k godzin na serwerze, i wiesz więcej? jak 1/25 twoich ogólnych statystyk aktywności to online. Czy myślisz, że jest to moje pierwsze konto na owej serwerowni? - Zapewne mam 100h i wiem tyle samo co i Ty, albo i więcej :Smile

"Pisanie ze nie nadaje się do pełnienia roli takowej rangi jak pisałem wyżej nie ma sensu ponieważ przykładowo bardzo się staram" - same starania się nie liczą, tak samo jest w pracy. Szef daje Ci zadanie, nie wypełnisz je i co mówisz ? "STARAM SIĘ" twoje zachowanie jest arcyśmieszne, ban nie był słuszny, i będę się trzymał tej wersji, bo nie widzę sensownej obrony z Twej strony :Smile

To tyle z mojej strony, nadal utrzymuje się przy moim stanowisku (wątek - proponowana kara).   

polecam spędzić kilka godzin nad pojęciami Wink

oczernić — oczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle» ( nie wydaje mi się, abym nie pisał prawdy, gdyż sam napisałeś że scamujesz )

oczernić się — oczerniać się
1. «oczernić samego siebie»
2. «oczernić jeden drugiego»
źródło: sjp.pl

elo benc, hejka tu lenka

Owszem sytuacja z tym mieczem była przed ale to właśnie dzięki niej to wszystko się zaczęło gdy rzucaliście się do mojej osoby. W moich słowach widać odrazu sarkazm co może potwierdzić wiele osób jak i administracja twoje słowa które brzmią "sprzedam ity za psc" pokazują całkowicie inna sytuację więc porównanie ich dwóch nie ma najmiejszego sensu. Nie jesteśmy kolegami więc nie życzę sobie żebyś mnie nim nazywał Smile. Z tym rozmawianiem dalej nie rozumiesz jak widać. Chodzi o to że oczerniłeś mnie będąc wtedy na serwerze a nie znałeś treści rozmowy owszem dowiedziałeś się gdy napisałem odpowiedź na twoją skargę lecz nie wiedziałeś wcześniej a i tak mnie oczerniłeś pisząc ze "scamuje". W dalszym ciągu nie rozumiesz prostych rzeczy. Oczerniłeś mnie ponieważ jak już sprawa była wyjaśniona napisałeś ze "scamuje" a jak sam dałeś mi definicję żeby udawać mądrego co ci się raczej nie udało.
oczernić — oczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»
To jest definicja dzięki której twierdzisz ze mnie nie oczerniłeś wytłumaczę ci to jeszcze raz. Po całej już wyjaśnionej sprawie rozgłosiłeś na chacie że rzekomo "scamuje" więc przedstawiłeś mnie w niekorzystnym świetle. Nie masz żadnego dowodu ze kogoś "oscamowałem" a spierasz się o to.
Pozwolę sobie zacytować twoje marne słowa "jeżeli tak cię dupcia o to piecze, trzeba było tak nie pisać, i przemyśleć kilka razy to co piszesz XDD. Typie, napisałeś ze scamowałeś(czy tez bedziesz scamowal 60lv), randomowy gracz mógłby na twój temat mieć zdanie po twoim incydencie ( z tym napisaniem ) i co wtedy?". Nie pieczę mnie "dupcia". Przemyślałem to co napisałem kilka razy. Większość graczy ma o mnie pozytywne zdanie owszem osoba która mnie nie zna mogła sobie wyrobić o mnie złe zdanie przez to zdarzenie lecz zapewne to są nie liczne osoby ponieważ mało kto nie wie co to sarkazm tak jak ty. Zapewne twoja skarga nic nie da tylko stracimy czas na kolejne wyjaśnianie sytuacji ale mi to nie przeszkadza. Dla ciebie to ze robię rzekomy "meksyk" oznacza to że pilnuje chatu nie pozwalam się oczerniać i prowokować? Nic złego nie zrobiłem bany które w owej sytuacji dałem były jak najbardziej się wam należały. Godziny nie określają tego ile wiem o serwerze ale podałem je do zobrazowania i twoje głupie pisanie ze 1/25 to statystyki aktywności na serwerze nie jest prawda bo wtedy to bym prawie nie grał a jednak dużo czasu poświęcam na gre na tym serwerze a w tym przykładzie ponownie zostałem oczerniony przez twoją osobę. Nie wiem czy masz jakieś problemy z czytaniem ja podałem tylko PRZYKŁAD. Piszesz że moje zachowanie jest "arcyśmieszne" a spójrz na swoje zachowanie i co ty robisz. Jesteś zaślepiony tym że to wszystko moja wina ty nic nie zrobiłeś jesteś taki cudowny i święty. Nie widzisz tego co ty źle robisz tylko próbujesz się dowartościować pisząc na mnie skargę. Widać ze szukasz w ten sposób atencji lecz jeśli chcesz to w dalszym ciągu robić to raczej nie tutaj bo ci to niezbyt dobrze wychodzi. Ban był jak najbardziej słuszny. Masz co do tego pełne prawo możesz się trzymać tej swojej wersji. Stwierdzasz że nie widzisz sensownej obrony z mojej strony? XD . Patrząc na to co piszesz to raczej twoje słowa nie mają żadnej sensownej rzeczy w sobie i nie nadają się na to żeby mnie oskarżać. Twoje słowa " polecam spędzić kilka godzin nad pojęciami  " powinieneś sam do siebie je kierować bo ja bardzo dobrze wiem o czym pisze a patrząc na twoją wypowiedź ty raczej nie więc zalecam ci zapoznać się z podstawowymi pojęciami nawet jak masz ich nie wykorzystać w pisaniu odpowiedzi to tak na przyszłość na pewno ci się one przydadzą. Nie piszesz prawdy znowu mnie oczerniasz pisząc że sam napisałem ze scamuje. Nic takiego nie napisałem nie widzisz różnicy pomiędzy słowami "scamuje" "będę scamował" gdy te 2 były napisane sarkazmem więc nie pisałeś prawdy i dzięki twojemu pisaniu ze rzekomo "scamuje" jakiś random jak to wcześniej pisałeś może mieć o mnie teraz gorsze zdanie przez twoje fałszywe stwierdzenie i dzięki tobie np nie będzie chciał mi zaufać kiedy zaoferuje mu pomoc. Gdy będziesz pisał odpowiedź proszę przeczytaj to dokładnie a nie tak jak poprzednio. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam miłego dnia.
  • GrupaKanarkuf

No nie wydaje mi się, na samym początku można odczuć sarkazm, ja jakoś i inni gracze, którzy tam byli jakoś go nie odczuli. Bez powodu nie byłbyś na rozmowie u Żurka,
Nie znałem treści rozmowy, to fakt, ale mimo wszystko pisałeś że scamujesz - według Ciebie mógłby być to sarkazm, a co jak ja napisałem że scamujesz, to może był to też sarkazm? I jakoś ub dziś nie miałem?

"Zapewne twoja skarga nic nie da tylko stracimy czas na kolejne wyjaśnianie sytuacji ale mi to nie przeszkadza." jesteś zbyt pewny siebie, mimo wszystko. Jeżeli ja miałbym pełnić jaką kolwiek rangę na owym serwerze (Nigdy tak nie będzie) to bym okazał trochę skruchy z powodu, że miałbym dawać przykład innym, z tego co wiem STARASZ SIĘ WEDŁUG CIEBIE, a aktulanie wydaje mi się, że rangę masz dla prefiksu.

"Twoje słowa " polecam spędzić kilka godzin nad pojęciami  " powinieneś sam do siebie je kierować bo ja bardzo dobrze wiem o czym pisze a patrząc na twoją wypowiedź ty raczej nie więc zalecam ci zapoznać się z podstawowymi pojęciami nawet jak masz ich nie wykorzystać w pisaniu odpowiedzi to tak na przyszłość na pewno ci się one przydadzą" jakoś nie wydaje mi się, z tego co mi się wydaje, to nie wiesz co znaczy "oczernianie" napisałeś to, co z tego że z sarkazmem (chociaż pewnie tak piszesz, żeby uciec od problemu). Na ścisłość mam jasny skrin, gdzie pisałeś że oscamujesz 60lvl. Bronisz się, że był to sarkazm, a co, jeżeli to co wczoraj pisałem to też był sarkazm, i dostałem bana ? Ty jakoś go nie otrzymałeś. Mało tego twoje zachowanie nie przystaje do norm osób, które mają pełnić rangę na owym serwerze. Jeszcze nie mając rangi t.kidmoderatora zachowywałeś się komicznie. (według mojej oceny to wszystko)

" sarkazmem więc nie pisałeś prawdy i dzięki twojemu pisaniu ze rzekomo "scamuje" jakiś random jak to wcześniej pisałeś może mieć o mnie teraz gorsze zdanie przez twoje fałszywe stwierdzenie i" teraz Cię to aż tak zabolało, a kilka dni temu co pisałeś w dzień, było więcej osób, i więcej osób to zobaczyło, jesteś hipokrytą, który nie dopuszcza do siebie popełnia błędu, oraz przyznanie się do niego.

"Gdy będziesz pisał odpowiedź proszę przeczytaj to dokładnie a nie tak jak poprzednio. Tyle z mojej strony." czytałem wszystko po kolei, wszystko co miałem napisać napisałem. Moje odpowiedzi tyczyły się poszczególnych zdań z twojej odpowiedzi, więc gdzie przeczytałem coś nie dokładnie?

Reasumując, pisałeś to co pisałeś, nie wszyscy wiedzą o czym rozmawiałeś z żurkiem, wczoraj napisałeś na serwerze, że się rzucam? To było oczernianie, napisałem skarge na twoją osobę, z powodu tego, co sobą reprezentujesz, oraz z powodu niesłusznego tempa. Pisząc takie głupoty, jedynie siebie ośmieszasz i pogrążasz. I prosze nie mieszać w to Wojciecha, bo bardziej chodzi mi nie o gracza, tylko o twoje słowa, oraz banicję bez poowdu.

Na koniec prosiłbym o skrina, gdzie Cię oczerniałem.

tu coś ode mnie :
nie znam całej sytuacji jak byłem przy tym co pisałeś na serwerze? XD nie żartuj nawet, że całą to odpowiedź pisałeś na poważnie

i czekam na odpowiedź tylko administratora, gdyż oczy mnie bolą gdy czytam co piszesz, ty będziesz przy swoim i ja przy swoim

Odrzucam, odnośnie okradania zrobił to? Okradł kogoś? Nie, więc cała skarga jest nic nie warta.
A co do tego sprzedawania za psc to sprawa wygląda inaczej, bo to jest ciężej zweryfikować i dlatego jest ban za samo napisanie, że "sprzedam cos za tyle i tyle psc"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości