Witaj!

Skarga na administratora - <Nick oskarżonego>

Twój nick: MegaWonsz9
Nick osoby oskarżonej: Prawie każdy administrator oprócz IHandYou oraz _1Lotnik
Data i godzina zdarzenia: cały czas
Powód: Prawie że zerowa pomoc
Dowody: to widać na serwerze
Opis: gdy ktoś się o coś pyta, jedynie ihandyou oraz lotnik pomagają a tak to reszta nic, siedzi i expi, dopiero gdy napisze się kilkanaście razy prośbę o pomoc to czasem pomogą, ale to czasem, tak było nawet i dzisiaj, kilkanaście razy pisałem na czacie co robi sztuka combo gdy był VeLoReQ, żadnej odpowiedzi. dopiero po napisaniu na helpop odpowiedział. Nie kieruje tego wyłącznie do Velorqa ( darksiders'a ) ale równiez do innych członków administracji
Proponowana Kara: nie musi być kary, ważne żeby zaczęli pomagać, aczkolwiek proponuje przeprowadzić rozmowe Zurka z jego administracją

* ta skarga, jst również pochwałą na KidModa IHandYou bo jako jedyny jest aktywny i stara się pomóc jak tylko może*

Megawonsz9 weź też to pod uwagę że nie tylko ty masz pytania do administracji na serwerze. Często odpowiadamy nawet po paru minutach ponieważ pomagamy w tym czasie innym osobom.

Zapraszam do wypowiedzenia się wszystkich moderatorów oraz kidmoderatorów

Nie jestesmy robotami nie siedzimy 24/7 i nie gapimy sie w klocki jeśli nie afcze i ktoś o coś sie zapyta to zawsze odpowiem tyle odemnie.
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • darksiders, GrupaKanarkuf, wojciech2000pl2

Bardzo przepraszam wczoraj bardzo dużo osób mi pisało na ts3 o pomoc movnąłem ich do siebie i nie miałem czasu pomagać 2 osobą na raz.

Pisałeś kilka razy to nie zauważyłem ponieważ jak wspomniałem pomagałem graczom a jak ty piszesz "a tak to reszta nic, siedzi i expi, dopiero gdy napisze się kilkanaście razy prośbę o pomoc to czasem pomogą" to bardzo mi przykro że pomagam prawie cały czas. Jak Bartex_ wspomniał że, nie jesteśmy robotami. Mamy własne życie nie żyjemy Minecraftem
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • GrupaKanarkuf

Jeżeli ty coś pytałeś, a akurat byłem aktywny, nie afk to zawsze odpisałem. Jednakże jeżeli byłem afk, bądź mnie nie było nie miałem jak odpisać. Ostatnio mam dużo do nauki, dlatego mniej jestem na serwerze. Jak już jestem na serwerze to staram się odpowiadać na wszystkie pytania.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • GrupaKanarkuf

IHandYou otrzymuje ostrzeżenie za zignorowanie skargi pomimo mojego zaproszenia aby się w niej wypowiedzieć.(1/2)
PrzemeGG otrzymuje ostrzeżenie za zignorowanie skargi pomimo mojego zaproszenia aby się w niej wypowiedzieć.(1/2)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości