Witaj!

Skarga na administratora - <Nick oskarżonego>

Twój nick: Rozentiger
Nick osoby oskarżonej: zomal1
Data i godzina zdarzenia: 1/6/2019 przed chwilą oraz inne sytuacje w przeciągu poprzedniego dnia 
Powód: Śmieszne banowanie
Dowody: https://imgur.com/a/rYyhhOM (to tylko przykład)
Opis: Podana wyżej osoba banuje w śmieszny sposób. Ostatnio panuje obsesja dotycząca pewnego serwera typu gildie. Wspomniany moderator banuje nawet za zwykłe napisanie nazwy serwera i to bez podania pełnego czy też dokładnego ip. Na powyższych ss-ach pewien gracz zapytał się dlaczego na serwerze znajduje się taka mała liczba osób. Viksu napisał o prawdopodobnym powodzie. Przepraszam bardzo ale do chu** gdzie tu reklamowanie? Nie znam zbanowanej osoby oraz jej nie bronię ale opisuje ostatnie dokonania zomala na serwerze. Również śmiesznym sposobem jego banowania jest ban za oczernianie. Już wiele osób doświadczyło takiego bana, ponieważ wspominały o tym że prawdopodobnie wymienil itemy z IQ na itemy z My-RPG. Skąd mamy wiedziec czy to prawda i dlaczego jest to brane za oczernianie? Zachęcam do wypowiedzenia się paru administratorów jak i graczy na ten temat.
Proponowana Kara: Degrad lub jakieś zmianki w regulaminie.
RPGv1 - 120lvl

Zgadzam się w stu procentach, zachowanie jest karygodne tego moderatora, nie miałem zamiaru reklamować serwera.

Gość napisał "Craftcore" To tak samo gdybym napisał "Dzisiaj na mineserwer lub minefox grało 125 osób strasznie mało jak na te serwery" Podałem w tym przykładzie ip serwerów ale nie dodałem ".pl" tak samo jest z sytuacją "Craftcore" nie podano dokładnego ip gdyż nie ma ".pl" i jest to brane pod uwagę reklamowania (Rozmawiałem z Lotnikiem na ten temat i powiedział że za napisanie skrótu "cc" nie ma bana)
A z oczernianiem administracji to słusznie dostali bana ponieważ oczerniali mnie bez żadnych dowodów a jak np: ty nie wiesz czy to prawda to się nie udzielasz i nie oczerniasz administracji bez żadnych dowodów . (Te sprawy były omawiane z administracją i nikt jakoś nie zaprzeczył).

(2019-05-31, 23:52)darksiders napisał(a): Gość napisał "Craftcore" To tak samo gdybym napisał "Dzisiaj na mineserwer lub minefox grało 125 osób strasznie mało jak na te serwery" Podałem w tym przykładzie ip serwerów ale nie dodałem ".pl" tak samo jest z sytuacją "Craftcore" nie podano dokładnego ip gdyż nie ma ".pl" i jest to brane pod uwagę reklamowania  (Rozmawiałem z Lotnikiem na ten temat i powiedział że za napisanie skrótu "cc" nie ma bana)
A z oczernianiem administracji to słusznie dostali bana ponieważ oczerniali mnie bez żadnych dowodów a jak np: ty nie wiesz czy to prawda to się nie udzielasz i nie oczerniasz administracji bez żadnych dowodów . (Te sprawy były omawiane z administracją i nikt jakoś nie zaprzeczył).

Dobrze ale każda sprawa wymaga osobnego rozpatrzenia, członkowie administracji mają mózg i wiedzą, że intencja nie była reklama na pierwszy rzut oka, wystarczyło by tu ostrzeżenie lub mute zwłaszcza, że odpowiadał jedynie na pytanie na chacie. Dodatkowo, faktycznie masz racje, regulamin można naciągać, ale właśnie do tego są osoby w administracji, żeby móc też interpretować zachowanie graczy.
[-] 4 użytkowników lubi ten post.
  • darksiders, liczba666, Rozentiger, Viksu290

Podsumowując uważam, że nie należy się mu bynajmniej degrad, aczkolwiek przydała by się zmiana regulaminu.

Ale dobrze widziałeś w jakim kontekście użył tego zwrotu, nic nie wynika że chciał zareklamować ten serwer. Kolega wyżej dobrze napisał że wystarczało małe ostrzeżenie, a nie od razu ban bo to śmieszne według mnie i wielu osób
RPGv1 - 120lvl

Jeżeli już dawałes mu kare to czemu nie dostał na parę godzin/minut tylko wlepiłeś mu od razu perma?
RPGv1 - 120lvl

(2019-06-01, 00:25)rozentiger napisał(a): Jeżeli już dawałes mu kare to czemu nie dostał na parę godzin/minut tylko wlepiłeś mu od razu perma?

"Reklamowanie serwerów minecraft bądź team speak 3, które nie są powiązane z serwerem my-rpg.pl- Permban"
Polecam zapoznać się z regulaminem
Dla mnie to była reklama więc dostał perma. Nawet jeżeli gościu nie chciał zareklamować go to i tak przez takie przypadki jakiś inny gracz może pomyśleć "O jakiś serwer może fajny będzie? sprawdzę sobie go" I dla mnie to podchodzi pod reklamę 

Po 1. Craftcore ma 3k+ ludzi, polowa serwera my-rpg zna ten serwer, jak nie cala serwerownia.
Po 2. Za napisanie tzw. "reklamy" np. Craftcore nie ma bana, wielokrotnie ludzie pisali na chacie np. Pvp iq, dragon survival itd. Oczywiscie mowie tu o sytuacjach gdzie jeszcze serwer pvp iq nie byl wykupiony przez Zurka. Sam nawet pisalem rozne nazwy serwerow i za to bana nie dostawalem, dla mnie ban gracza Viksu nie ma sensu i jestem za tym aby go odbanowac.
Po 3. Polecam pytac administracje np. Lotnika, Pregusa, Bartka itd. A nie jednego administratora gdyz moze sie on pomylic i ban moze byc nie sluszny.
Pozdrawiam Cieplutko EaZi <3
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Danio!, Rozentiger, Viksu290

Bana nie dostales bo zomal1 dedy ever by dostal.
To samo tyczy sie Miszcza tez napisal "ip" servera a bana nie dostal Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości