Witaj!

Backup z dnia 04.06.2019

Witam, dzisiaj bodajże można mozna bylo kopiowac - nie wazne. Z tego co wiem jutro dopiero właczycie serwer. Ale przechodzac do sedna, podobno cofka/backup jak zwał tak zwał będzie z dnia 04.06.2019 z godziny 3:00. Akurat zmiana mojego ekwipunku, ukonczenia misji u biologa, wojownika i archeologa się zmieniła (moge dac dowody z logów), tak samo moja zbroja, zakupilem od gracza ndku buty Szatana (bodajże) prot 69 - tez mam dowody. 
Chodzi mi o to, czy bedzie dla mnie rekompensata... bo bardzo duzo przynajmniej jak na moj poziom zrobilem i jest to dla mnie bardzo wazne (przykladowo przez 2h dropilem kawalki drewna, ktore finalnie oddalem i udalo mi sie ukonczyc misje, tak samo jak u archeologa (1 misje) i u wojownika (zabojstwo faraona). 
Jak mowie, jest to dla mnie bardzo wazne i czy jestescie w stanie mi to zwrocic w jakikolwiek sposob. Bardzo dziekuje i licze na szybką odpowiedz, z powazaniem - Makuszek. (ale sie rozpisalem ale rlly jest to important for me ) 

Nick: Makuszek

jeszcze jedno, jaka jest przewidywana godzina "startu" (rano, popoludniu, wieczorem), dzk Wink
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • TxTropika1337
Odpowiedz

nie
Odpowiedz

Z tego co się orientuję to raczej ciężko będzie abyś dostał rekompensate. Ale zawsze warto próbować.
Boli mnie jedynie to że przez pewne osoby co kopiowały cierpi cały serwer na tym :/
Pozdrawiam  
Heart  Grupa_Kanarkuf  Heart

Deutsche Bank Manager
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Makuszek
Odpowiedz

(2019-06-04, 14:20)GrupaKanarkuf napisał(a): Z tego co się orientuję to raczej ciężko będzie abyś dostał rekompensate. Ale zawsze warto próbować.
Boli mnie jedynie to że przez pewne osoby co kopiowały cierpi cały serwer na tym :/  - Dokladnie, a wiesz moze jaki jest orientacyjny czas startu.
Odpowiedz

Zrozum że tego raczej nikt nie wie. kto normalnie wie jak długo będzie robić daną robotę. Trzeba czekać i tyle
Pozdrawiam  
Heart  Grupa_Kanarkuf  Heart

Deutsche Bank Manager
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości