Witaj!

Skarga na administratora - <Nick oskarżonego>

Twój nick: koko34
Nick osoby oskarżonej: Bartex_
Data i godzina zdarzenia: 08.06.2019 22:25
Powód: "Ban za cwaniakowanie"
Dowody:  https://imgur.com/a/aamq4Y0
Opis: Dostalem bana bo napisalem do typa "kys" co znaczy kiss your sister w moim znaczeniu. Byla poruszana rozmowa na chacie i za np JD nie ma bana (chociaz tez to jest obraza) a ja za kys dostaje bana na tydzien i do tego za cwaniakowanie.
Proponowana Kara: Robcie co chcecie z tym Bartexem ale ja chce ub bo nic zlego nie zrobiłem.
Dziekuje !

Powiem ci tak skoro wiesz co to jest "JD" to wiesz ze kys znaczy Kill Yourself (a za życzenie śmierci na naszym serwerze jest permaban) ponadto po napisaniu "kys" na głównym czacie pokazuje ci się wiadomość "Nie namawiaj do samobójstwa", a ty pomimo tego dalej próbowałeś przegadać mnie swoimi śmiesznymi wyssanymi z palca argumentami za to dostałeś bana.

(2019-06-08, 21:40)Bartex_ napisał(a): Powiem ci tak skoro wiesz co to jest "JD" to wiesz ze kys znaczy Kill Yourself ponadto po napisaniu "kys" na głównym czacie pokazuje ci się wiadomość "Nie namawiaj do samobójstwa", a ty pomimo tego dalej próbowałeś przegadać mnie swoimi śmiesznymi wyssanymi z palca argumentami za to dostałeś bana.
Powiem Ci ze nie kazdy gracz musi wiedziec co to znaczy "kys" poza tym jakimi argumentami? Byla prowadzona rozmowa na serwerze z innym administratorem i było ze za jd albo wiadomosciach w takim stylu bana nie mozna otrzymac

Ale juz ci pisałem ze po napisaniu "kys" na czacie pokazuje sie wiadomosc nie namawiaj do samobojstwa poza tym Ostrzeglem cie ze jesli jeszcze raz napiszesz komus na pw kys to lecisz to zaczales jakies argumenty typu to JD czy kiss your sister pisać bo myślałeś ze z takimi argumentami wygrasz chyba xD

(2019-06-08, 21:48)Bartex_ napisał(a): Ale juz ci pisałem ze po napisaniu "kys" na czacie pokazuje sie wiadomosc nie namawiaj do samobojstwa poza tym Ostrzeglem cie ze jesli jeszcze raz napiszesz komus na pw kys to lecisz  to zaczales jakies argumenty typu to JD czy kiss your sister pisać bo myślałeś ze z takimi argumentami wygrasz chyba xD

Ale co wygrac? Prowadzilem dyskusje I dostalem bana na 7 dni? Juz nie mizna normalnie dyskutowac z amdinistracja na rozne tematy zawarte w regulaminie?

(2019-06-08, 21:48)Bartex_ napisał(a): Ale juz ci pisałem ze po napisaniu "kys" na czacie pokazuje sie wiadomosc nie namawiaj do samobojstwa poza tym Ostrzeglem cie ze jesli jeszcze raz napiszesz komus na pw kys to lecisz  to zaczales jakies argumenty typu to JD czy kiss your sister pisać bo myślałeś ze z takimi argumentami wygrasz chyba xD
Jesli chcesz I nie jest to problem proponuje rozmowe na ts to sie wyjasni wszystko ze jedyne co to zaczalem z Toba dyskutowac

moim zdaniem danie mu bana na 7d sprawia że takich zachowań będzie tylko więcej. Gracz jest nowy ma ledwo 100 godzin i nie wydaje mi się by czytał regulamin co nie zmienia faktu że to jego 1 taki wybryk i nie powinien dostać aż tak dużej kary

(2019-06-09, 08:05)MEGAFROGATEK9 napisał(a): moim zdaniem danie mu bana na 7d sprawia że takich zachowań będzie tylko więcej. Gracz jest nowy ma ledwo 100 godzin i nie wydaje mi się by czytał regulamin co nie zmienia faktu że to jego 1 taki wybryk i nie powinien dostać aż tak dużej kary

1. Kara zależy od administratora, który ją nadaje
2. Gracz nie czytał regulaminu to jego problem. Jeżeli wpisal, że akceptuję regualim A przy tym widać wszystko co Właściciel napisał odnośnie regulaminu (Nie znajomość regulaminu nie zwalnia gracza do jego nie przestrzegania)

Przenoszę do archiwum.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości